Прокуратура: Депутат міськради від ОПЗЖ заволодів мільйонами на будівництві ФОКу

Прокуратура: Депутат міськради від ОПЗЖ заволодів мільйонами на будівництві ФОКу

Прокуратура підозрює депутата Харківської міськради у створенні організованої групи, яка заволоділа 9 мн. грн.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури, один з депутатів Харківської міської ради заснував товариство з обмеженою відповідальністю, де був директором. Знаючи про те, що однією з селищних рад у Харківській області проводяться конкурсні торги на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу, вирішив заволодіти бюджетними коштами, залучивши до цього двох своїх знайомих.

«Директор ТОВ підготував та розмістив на сайті конкурсну пропозицію на участь у торгах, де його підприємство визнано переможцем. Враховуючи відсутність у підприємства відповідних дозволів на проведення робіт з будівництва, чоловік надав селищній раді договір підряду, укладений між його ТОВ та підприємством його знайомих, яких він залучив до свого злочинного плану. 

Після цього організована група склала документи із завідомо неправдивими  відомостями про виконані роботи та надали їх голові селищної ради, завіривши його, що обсяги виконаних робіт зазначені в документах відповідають обсягам та вартості робіт, виконаних на об’єкті та нібито перевірені інженером з технічного нагляду.


Своїми діями організована група завдала селищній раді матеріальну шкоду на суму понад 9 млн грн», йдеться у повідомленні прокуратури.

Наразі вирішується питання про повідомлення про підозру членам організованої групи.
 
ХАЦ з’ясував, що ймовірно мова йде про ТОВ «Горпром», директором якого є депутат міськради від ОПЗЖ Ігорь Шрам. Адже у судовому реєстрі фігурує кримінальне провадження щодо завищення вартості робіт під час будівництва ФОК у Новій Покровці, яке виконувало ТОВ «Горпром».

Також варто відзначити, що «Горпром» отримало підрядів від харківського КП «Спорт для всіх» на суму понад 50 млн. грн.