ПОЛІЦІЯ РОЗСЛІДУЄ РОЗКРАДАННЯ ТРЬОХ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА РОЗКРАДАННІ ДОРОЖНІХ КОШТІВ У ШЕВЧЕНКОВО

 width=

Правоохоронці розслідують розкрадання 3,19 млн. грн. під час ремонт доріг у селищі Шевченково в 2015 році.

Про це стало відомо з ухвали Шевченківського районного суду Харківської області.


Правоохоронці розслідують ремонт доріг у Шевченково за період починаючи з 07.08.2015 року по 02.11.2015 року, стан їх виконання та проведення розрахунків за виконані роботи; намагаються визначити суму спричинених збитків, нанесених Шевченківській селищній раді.

Між Шевченківською селищною радою та приватним підприємством в період часу з 15.08.2015 року по 02.11.2015 року було укладено двадцять п’ять договорів підряду на виконання робіт, пов’язаних з капітальним та поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на різних ділянках, розташованих в селищі на 3,19 млн.грн.

Правоохоронці вважають, що роботи були виконані із суттєвим завищенням вартості матеріалів, вартості робіт, а також заміною матеріалів більш дешевими аналогами.

Крім того, на думку правоохоронців, приватний підприємець не маючи спеціалізованої дорожньої будівельної техніки та достатньої кількості робітників, укладав договори субпідряду про виконання ремонту доріг з іншими особами, розмір оплати за які був значно нижчим, ніж у договорі підряду, що дозволило привласнити кошти в сумі близько 400 тис. грн.

Як стало відомо «Харківському антикорупційному центру» з порталу «Є-Дата», гроші за ремонт отримав ФОП Рабчук Сергій Володимирович.