Новостворена фірма з оточення Шатохіна отримала майже двадцять підрядів на ремонт доріг у Дергачах

За останній місяць Дергачівська міськрада уклала майже 20 договорів з ТОВ “Східпромрембуд” щодо поточного ремонту доріг на загальну суму 3,5 мільйона гривень.

Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Угоди підписали без проведення торгів.

Планується поточний ремонт дорожнього покриття по: пр. Комунальному, вулиці Сонячній, в’їзду Залізничному, пров. Сєдова, в’їзду Кутянському, пров. Лозівському, пров. Чайковському, в’їзду Чайковського, вул. Лермонтова, пров. Лінійному, в’їзду Миру, пров. Новому, пров. Морозенка, вул. Пушкіна, вул. Маяковського, пров. Тітова.

Варто зазначити, що у кошторисній документації зазначено, що основні суми підуть на оплату готової піщано-щебеневої суміші. Її вартість 1860 гривень за кубічний метр.

Асфальтобетонну суміш для цих робіт купувати не планують.

Фірма “Східпромрембуд” створена у березні 2023 року та зареєстрована у селищі Золочів. Єдиною засновницею є Олена Юхно, директором – Ігор Лебединець. Він відомий як директор кадастрового бюро Золочівської селищної ради.

За даними аналітичної системи YouControl, співмешканцем Олени Юхно є Дмитро Юхно, який є співзасновником ТОВ “Востокенерго” разом з Оксаною Шатохіною. Остання відома як дружина Євгена Шатохіна.

Євген Шатохін – депутат Харківської облради, до початку повномасштабного вторгнення був вказаний як заступник Дергачівського міського голови. Зараз дані про заступників на сайті Дергачівської міськради відсутні. 

Раніше ХАЦ писав, що Дергачівська міська рада уклала кілька угод з ТОВ “Архітоп” щодо виконання проєктувальних робіт загальною вартістю понад чотири мільйона гривень.

———————————

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.