Навколо Лозової планують будувати об’їзну дорогу за 50 мільйонів, на тендері можлива змова

ДП «Дороги Харківщини» уклало угоду з ТОВ «Євробуд плюс» щодо будівництва дороги вартістю 50,02 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про будівництво об’їзної автомобільної дороги міста Лозова. Планується будівництво траси 1,6 км.м переможця було ТОВ «Славдорстрой». Цікаво, що переможці торгів завантажили свіжий документ, що планують орендувати техніку у «Славдорстрой». Це може свідчити про змову цих фірм.

Слов’янський «Славдорстрой» належить ТОВ «Слав АБЗ» і ТОВ «Славспецтех». Обидві фірми записано на підприємства донеччанина Сергія Сухого: ТОВ «Ернстайл» і ПАТ «ЗНВКІФ «Гратіс».

Сухий разом із фондом «Гратіс» володіє ТОВ «Фінансова компанія «Артфін», у якого позичало гроші ПАТ «Донбасенерго» оточення Януковича. Крім того, особа з такими ПІБ очолювала макіївську філію «Промінвестбанку», власником якого є російський державний Внєшекономбанк.

Директором «Славдорстрою» є Олег Воронов. Людина з такими ПІБ колись керувала філією «Ясинуватський автодор» ДП «Донецький облавтодор».

«Євробуд Плюс» із Богуслава Дніпропетровської області належить місцевому жителю Карену Антоняну.