На реконструкцію басейну у Балаклеї докинули ще 30 мільйонів


Департамент капітального будівництва Харківської ОДА планує укласти ще одну угоду з ТОВ «Палмаз Груп» щодо реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел» у Балаклії вартістю 30,1 млн. грн.

Про це йдеться на сайті «Прозорро».

Цей об’єкт входить до програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, що у липні угода на реконструкцію басейну була укладена на суму понад 100 млн. грн.

Раніше в  ХОДА повідомляли, що на роботи по першій черзі реконструкції, яка передбачає відновлення 25-метрового басейну, з держбюджету виділено 77 млн грн. Окрім державної субвенції, по 3,5 млн грн на роботи також виділили з обласного та балаклійського міського бюджетів.

І ось тепер вартість робіт зростає на 30 млн. грн. Офіційна аргументація – виявлені додаткові роботи, які необхідно зробити і які не були враховані у першому варіанті проєкту.Мова йде про заміну несучих металоконструкцій, заміна підлоги, облицювання стін керамічними плитками, блаугоустрій території. Також змінюється схема теплопостачання приміщення. 

Варто відзначити, що представником Департаменту на нараді, яка погоджувала додаткові роботи був Григорій Бойко. Останній підписував “ліві” акти виконаних робіт під час реконструкції Малоданилівських очисних споруд. Однак, суд звільнив його від відповідальності через те, що сплинули строки притягнення до відповідальності. Однак, Бойко продовжує бути обвинуваченим за подібним звинуваченням ще у одному процесі, який розглядає суд в Чугуєві.

Щодо фірми ТОВ «Палмаз Груп» то вона записана на Анатолія Мазалова та Анатолія Козіну. Фірма орендує приміщення, склади, техніку.

Зокрема, під час тендеру влітку вони вказували, що приміщення орендують у ФОП Абрамович Олександр Ілліч. Останній – це батько народного депутата від ОПЗЖ – Ігоря Абрамовича.

http://www.vstup.info/2018/316/i2018i316p463797.html

Ще ТОВ «Палмаз Груп» орендує приміщення у ТОВ «Росконтракт». Засновником останньої є Олександр Гельзін. Його донька Вікторія Гельзіна є засновницею ТОВ «Ресторан Нікас» та ТОВ «Сказка Преміум». Обидва заклади громадського харчування пов’язані з нерухомістю родини Геннадія Кернеса.