На Харківщині витратять 2,5 млн гривень на штучне поле для мініфутболу. Друге за пів року

У Височанській сільраді хочуть побудувати друге поле для мініфутболу за останні пів року. Селищна рада оголосила тендер на улаштування мініфутбольного поля зі штучним покриттям у селищі Покотилівка на загальну суму 2,58 млн грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель ProZorro.

Поле планують облаштувати за адресою: вулиця Кооперативна, 20, у селищі Покотилівка Височанської громади.

Роботи планують завершити до 31 грудня 2025 року. Аукціон відбудеться 16 квітня.

У тендерній документації зазначено, що в цю суму закладене улаштування синтетичного поля розміром 42 на 22 метри (924 кв. м синтетичного покриття – штучна трава). Вартість улаштування 1 кв метра поля становитиме приблизно 2787 грн.

На минулому тижні у Харківській обласній військовій адміністрації відбулося засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність”, де обговорювалось будівництво цього мініфутбольного майданчика у Покотилівці. За словами першого заступника голови селищної ради Івана Михайличенка, “створення якісної спортивної інфраструктури є необхідним, адже у громаді понад 500 дітей займаються спортом, з них 165 – футболом”.

У листопаді 2024 року ХАЦ повідомляв, що аналогічне мініфутбольне поле за ту ж вартість зробили неподалік, у селищі Високий, поруч зі спортивним майданчиком. Вартість 1 кв.м. синтетичного покриття з Чехії склала 1042 грн.