МОНОПОЛІЯ НА РОЗМІЩЕННЯ ТЕРМІНАЛІВ В МЕТРО ОТОЧЕННЯМ КЕРНЕСА

 width=

Про секрети успіху окремих підприємців в Харкові варто писати багато книжок. Як правило, таких підприємців небагато і вони стають від цього дуже помітними. Також, як правило, ці підприємці так чи інакше, але пов’язані з оточенням Харківського міського голови Г.Кернеса.

Кожного дня тисячі, сотні тисяч харків’ян користуються послугами Харківського метрополітену. І, практично всі харків’яни, які користуються послугами метрополітену, користуються також і терміналами по поповненню безконтактних електронних карток сплати проїзду в метро.

Ці термінали на всіх без виключення станціях Харківського метрополітену належать одній компанії – ТОВ “Фінансова компанія “Платіжний центр”.

Наказом начальника Управління комунального майна і приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради В.М.Солошкіна № 208 від 23.10.2015 “Про затвердження результатів вивчення попиту потенційних орендарів на об’єкти оренди”, КП “Харківський метрополітен”, як балансоутримувач передає в оренду ТОВ “Фінансова компанія “Платіжний центр” на 2 роки і 11 місяців нежитлові приміщення, які знаходяться на станціях Харківського метрополітену, для розміщення терміналів самообслуговування по поповненню безконтактних електронних карток сплати проїзду в метро (див.фото). Ніякої додаткової інформації про умови оренди не повідомляється.

Власниками ТОВ “Фінансова компанія “Платіжний центр” є ТОВ “Компанія з управління активами “Фінекс-Капітал” (внесок в статутний фонд 6993000 грн.) та Володимир Стариченко (7000 грн.). Власниками ТОВ “Компанія з управління активами “Фінекс-Капітал” є Ігор Когут та Лада Крімерман.

Вони є бізнес-партнерами сина Харківського міського голови Д.Прівалова по ТОВ “Фірма Діана”, яке володіє Сумським ринком. Серед бенефіціарів цього підприємства є також бізнес-оточення Г.Кернеса, а саме Олександр Коровкін, Ольга Солоп, Олександра Рудь. Також ТОВ “Компанія з управління активами “Фінекс-Капітал” разом з депутатом Чугуївської районної ради Валерієм Пєвнєвим, який балотувався на останніх місцевих виборах до Харківської міськради від партії “Відродження”, володіє ТОВ «Дорожньо-будівельна компанія «Уровень». ТОВ “ДБК “Уровень” є одним з двох фаворитів тендерів, які оголошує Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради.

ТОВ “Фінансова компанія “Платіжний центр” має юридичну адресу м.Харків, вул. Карла Маркса, 7. Саме за цією адресою зареєстроване ТОВ “Ваго-рев”.ТОВ “Ваго-рев” фаворит на тендерах, які проводить КП «Харківський метрополітен». Його разом з іншими фаворитами тендерів метрополітену ТОВ «СМП-753» та ТОВ «СПО», називають підприємством із «орбіти» колишнього заступника директора КП “Харківський метрополітен”, депутата Харківської міської ради від Партії Регіонів та Голови Адміністрації Ленінського району Максима Мусєєва. Нагадаємо, КП «Харківський метрополітен» 23 січня 2015 року уклав угоду з ТОВ «Ваго-Рев» на послуги ремонтування і технічного обслуговування.