СУДДІ, ЧИНОВНИКИ, ЛІКАРІ, АБО ХТО ЖИВЕ У ЕЛІТНОМУ БУДИНКУ НА ВУЛИЦІ БАКУЛІНА

 width=

Квартири у будинку № 33 по вул. Бакуліна є одні з найдорожчих у Харкові. Серед його мешканців є судді та правоохоронці, чиновники, лікарі та багато інших відомих осіб.

Цей будинок знаходиться поряд з парком Горького. Це новий житловий будинок. У чотирьох під’їздах будинку розмістилося 100 квартир підвищеної комфортності.

Вартість 1 кв.м. у цьому комплексі складає від 1600 дол.

Так, в 2014 році квартиру «На Бакуліна» придбав Роман Шаповал, який до цього довгий час працював в системі освіти,. Зокрема, Директором Департаменту науки та освіти ОДА. Ще одна квартира у голови Адміністрації Шевченківського району міста Харкова Володимира Котковського, який живе на подарунки від батька.

Ще дві квартири у власності дружини віце-мера Харкова Євгенія Водовозова. Крім того, ще одну квартиру має родич віце-мера – Євгеній Ліберман.

Мешкаю в цьому будинку й директор Департаменту комунального господарства міськради Олексій Богач.

Квартира площею 66 кв.м. у цьому будинку є у власності колишньої судді Апеляційного суду Харківської області Валентини Устименко.

Також має нерухомість й члени родини Андренко – більшість з яких працювали у структурі МВС.

Квартиру площею 83 кв.м. у цьому будинку має син колишнього голови обласного управління юстиції Сергія Мохончука – Богдан.

Заступник начальника юридичного відділу обласної ДФС Наталія Гончар теж має