У КЕРНЕСА ЗАПЛАТЯТЬ 5 МІЛЬЙОНІВ ФІРМІ, ЯКА НАЛЕЖАЛА ДРУЖИНІ ГЕНПРОКУРОРА ЛУЦЕНКО, ЗА КАМЕРИ НА ПЛОЩІ СВОБОДИ

 width=

КСП «Інженерні мережі» Харківської міської ради 17 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Українські новітні телекомунікації» інформаційно-телекомунікаційну автоматизовану систему «Безпечне місто Харків майдан Свободи» за 4,91 млн грн.

Про це повідомляє сайт “Наші Гроші” з посиланням на систему «Прозорро».


До 27 квітня поставлять систему відеоспостереження роздільною здатністю не менше 120 пікселів на метр з можливістю розпізнавання людей і машин за допомогою:

камери 30 Мп з об’єктивом 100 мм на даху будинку «Держпром»;

двох камер 30 Мп з об’єктивом 70-200 мм на даху будинку №7 на площі Свободи;

двох камер 30 Мп з об’єктивом 100 мм на даху будинку №60 по вул. Сумській;

камери 5 Мп з об’єктивом 4,3-8 мм в кожусі на стіні будинку №37 по вул. Сумській (у бік майдану);

камери 5 Мп з об’єктивом 4,3-8 мм в кожусі на стіні будинку №7 на площі Свободи (у бік виходу з метро «Університет»);

камери 5 Мп з об’єктивом 4,3-8 мм в кожусі на стіні будинку №7 на площі Свободи (у бік скверу майдану).

Також у полі зору камер 5 Мп встановлять три переговорні пристрої для екстреного зв’язку з оператором.

Нагадаємо, саме на площі Свободи у Харкові зазвичай проводять мітинги – в тому числі й активісти, опозиційно налаштовані до місцевої влади та мера Харкова Геннадія Кернеса.

Виробником відео-реєстратора, камер і кожухів є канадська компанія «Avigilon». Ціни окремих найменувань не були опубліковані, відтак їх неможливо порівняти з ринковими на предмет завищення. Загальна вартість угоди на піввідсотка нижча від очікуваної вартості в 4,94 млн грн.

Закупівлю провели з другої спроби. Перший тендер з вищою на 5% очікуваною вартістю в 5,18 млн грн. відмінили через відхилення обох учасників.

Торік «Українські новітні телекомунікації» поставили Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради систему «Безпечне місто Чернігів» за 3,28 млн грн. Угода передбачала встановлення на вулицях міста 27 камер Panasonic: семи – для убезпечення дорожнього руху по проспекту Миру і 20 – для охорони громадського порядку та в місцях скупчення громадян.

Засновником «Українських новітніх телекомунікацій» нині є ТОВ «Конкорд Консалтинг» Ігоря Мазепи, власника інвестиційної компанії «Concorde Capital».

Раніше власниками «УНТ» були Ірина Луценко і Степан Нарембік – дружина та тесть генпрокурора Юрія Луценка.
Нагадаємо, Генпрокуратура веде кримінальне провадження по фактам роздачі землі у Харкові кооперативам, пов’язаним з оточенням Кернеса. Однак по цій справі нікого не арештовано. Натомість Харківська міськрада нещодавно запланувала віддати землю по «кооперативній схемі» людям з оточення голови адміністрації президента Ігоря Райніна.

Єдиним конкурентом на тендері із різницею в ціні 0,2% було ТОВ «Смарт Техно», яке не знижувало ціну під час аукціону. Фірма належить Володимиру Почерпайлу та Андрію Сладкому. Останній також володіє ТОВ «Смарт Техно Трейдінг» із Людмилою Почерпайло, директором якого є Володимир Почерпайло.