ХАЦ та команда проєкту Kharkiv loadStone підписали меморандум про співпрацю

Меморандум укладений з метою сприяння відновленню та розвитку Харкова після Перемоги, взаємної допомоги в розробці та адвокації проектів відновлення та розвитку міста, дотримання інтересів мешканців Харкова.

Внаслідок широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України, Харків зазнав і продовжує зазнавати безперервних постійних обстрілів з боку російської армії, які спричинили масштабні руйнування житлового та громадського фонду, цивільної інфраструктури, пам’яток культури та архітектури Харкова.

Після Перемоги України над російською федерацією Харків буде потребувати не тільки масштабного відновлення зруйнованої інфраструктури, об’єктів житлового та громадського фонду, пам’яток культури та архітектури, але й розробки, впровадження та будівництва принципово нових житлової, громадської, транспортної інфраструктури, які будуть сприяти поверненню харків’ян з вимушеної евакуації, відновленню та розвитку Харкова.   

Команда проєкту Kharkiv loadStone в березні 2022 року почала працювати над   проєктом розвитку центральної частини Харкова, який згодом можна буде застосовувати й до інших районів міста.

ХАЦ в свою чергу взяв на себе зобов’язання просувати та адвокатувати напрацювання команди Kharkiv loadStone.

З боку ХАЦ меморандум підписав керівник ХАЦ Дмитро Булах, з боку команди Kharkiv loadStone координатор проєкту Віктор Дворніков.