ХАЦ ідентифікував заступницю Борівського селищного голови, яку підозрюють в колабораціонізмі

Поліція заочно повідомила про підозру в колабораціонізмі уродженці Куйбишевської області рф, яка під час окупації добровільно займала так звану посаду заступниці начальника так званого “Борівського територіального управління військово=цивільної адміністрації Ізюмського району” та “в.о. директора Борівської загальноосвітньої школи №1”. Про це стало відомо з сайту Офісу Генпрокурора України.

Як стало відомо Харківському антикорупційному центру, мова йде про 55-річну заступницю Борівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Шевелєву Олену Анатоліївну, чиї повноваження були призупинені 1 червня минулого року, коли стало відомо про співпрацю з окупантами.

Підозрюється Шевелєва за фактом ч. 3 ст. 111-1 КК України.

Спочатку Шевелєва добровільно погодилась на пропозицію окупаційної влади та зайняла так звану посаду “заступниці голови Борівського управління в адміністрації Ізюмського району”, яку створили росіяни. Після чого в липні Шевелєву перевели на так звану посаду “в.о. директора Борівської загальноосвітньої школи №1”.

В цій школі Шевелєва почала запроваджувати навчальний процес по стандартам освіти рф та для цього отримала в окупаційній адміністрації російські підручники.

Нагадаємо, що ХАЦ повідомляв першим про те, що так званою “головою відділу освіту у Борівському територіальному управлінні” в окупації була Віта Василець. Їй також повідомили про підозру в колабораціонізмі. До повномасштабного російського вторгнення в Україну Василець займала посаду головної спеціалістки з питань освіти відділу з питань гуманітарної політики Борівської селищної ради. А до проведення децентралізації вона була керівником відділу освіти у Борівській РДА.

#хац_контроль