“Харківзеленбуд” замовить за 7,5 мільйонів проєкт багатофункціонального центру біля метро

Спеціалізоване комунальне підприємство “Харківзеленбуд” оголосило тендер на 7,5 млн грн щодо виготовлення проєктної документації на будівництво багатофункціонального центру по проспекту Науки (у районі метро “Ботанічний сад”, на території Саржиного Яру). Про це стало відомо із системи публічних закупівель “Prozorro”.

Аукціон має відбутись 11 серпня.

У багатофункціональному центрі планується зробити дві конференц-зали (на 400-500 місць і на 200-250), пресцентр, офісні приміщення різної площі класу “А”, технічні приміщення, заклад харчування, коворкінг, закритий паркінг для службових авто на 10-20 машиномісць, а також має бути передбачений перехід до павільйону станції метро “Ботанічний сад”.

За словами архітекторки Ольги Клейтман (керівниця архітектурної студії SBM Studio, яка займалася проєктом реконструкції Саржиного Яру у 2020 році) виданню Pragmatika, центр планують побудувати на площі 1,7 гектара, що становить 10% площі всього парку.

Візуалізація центру: Фейсбук Ольги Клейтман

Передбачається, що площа чотириповерхового офісного центру становитиме понад 10 тис. кв. м, із яких 8,7 тис кв. м — це офісні приміщення. 

“Проєктуванням цього офісного центру займається харківська будівельна компанія “Авантаж”. Сам проєкт був розроблений іще до війни, але, на мою думку, він не був доречним ані тоді, ані зараз. Компанія не ризикує своїми грошима, вони ризикують грошима платників податків”, – каже Ольга Клейтман.

Як повідомили СтройОбзору в “Авантажі”, їхня компанія бере участь лише у передпроєктних роботах. Об’єкт, про який йдеться, буде міським, і поки що будівництво не планується.

#хац_контроль