Харківський метрополітен придбав віконні блоки по завищеним цінам

Комунальне підприємство “Харківський метрополітен” 23 листопада уклало договір з ТОВ “Гуд Він XXI” щодо придбання віконних блоків з ПВХ на 602,6 тис. грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Придбали 73,3 кв.м. віконних блоків із ПВХ. Один квадратний метр метрополітену обійшовся у 8220,6 грн. Це значно завищена ціна, якщо порівнювати з аналогічними закупівлями на Харківщині у цей період часу.

На сайті публічних фінансів, вказано що поставка віконних блоків відбулась 2 грудня, а оплата – 15 грудня 2022 року. В призначенні платежу вказано, що це для проведення ремонтних робiт господарським способом. В системі “ProZorro”, на сайті публічних фінансів вказано, що це віконні блоки із ПВХ, без жодних додаткових зазначень.

Для порівняння той же ТОВ “Гуд Він XXI” в грудні 2022 року поставив у Радіоастрономічний інститут Національної академії наук України (знаходиться у Харкові) 13.056 кв.м. віконних блоків із ПВХ по ціні 5296,2 грн. за 1 кв.м.

ТОВ “Гуд Він XXI” також в грудні минулого року поставив у відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради 33,9 кв.м. віконних блоків із ПВХ по 6354,1 грн. за 1 кв.м.

Харківський міський психоневрологічний диспансер №3 придбав в грудні у ТОВ “Гуд Він XXI” віконні блоки із ПВХ по 6124,8 грн. за 1 кв.м.

Відділ освіти Слобожанської селищної ради Чугуївського району придбав теж у ТОВ “Гуд Він XXI” в листопаді 2022 року 362,8 кв.м. енергозберігаючих віконних блоків із ПВХ по 4984 грн. за 1 кв.м.

Харківське комунальне підприємство “Інженерні мережі” в листопаді минулого року спочатку уклало з ТОВ “Гуд Він XXI” договір на поставку віконних блоків із ПВХ по 6017,1 грн. за 1 кв.м., але додатковою угодою відбулось зменшення ціни до 4955,5 грн. за 1 кв.м.

Лише на віконних блоках харківський метрополітен ймовірно переплатив 140-150 тис. грн.

 ————————————-

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.