У травні Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, яка обслуговує траси державного значення, почала перераховувати кошти підрядникам за роботи, які виконувались вже 2023 році. До цього проплати були лише по минулорічним угодам.

Але при цьому загальна сума, яку перерахували підрядникам, зменшилась в порівнянні з минулим місяцем.

Так, Служба перерахувала за проведення ремонту та послуги з утримання доріг протягом травня підрядникам 51 млн грн. Це фактично вдвічі менше, ніж у квітні.

Цікаво, що ТОВ “Автомагістраль-Південь”, якій минулого місяця перерахували 85 млн грн, у травні проплат фактично не отримувала.

Тож за даними Єдиного порталу публічних закупівель, найбільший транш отримало ТОВ “Спільне  Українсько-німецьке підприємство “Автострада” – 18,5 млн грн. Мова йде про виконання договору щодо влаштування переправи.

Директором фірми підрядника є колишній керівник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко. Бенефіціаром – Максим Шкіль. 

Ця фірма входить до топ-підрядників Укравтодору.

19,2 млн грн отримало ДП “Харківський облавтодор”. Це підприємство займається утриманням доріг. 

Ще 10,5 млн грн. Служба перерахувала ТОВ “Славдорстрой”. Мова йде про погашення заборгованості за роботи, які підрядник провів у лютому 2022 року. 

Також у травні ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» отримав 3,37 млн грн.

А ось на ремонт доріг обласного значення у травні витратили більше коштів, ніж на траси державного значення.

ДП “Дороги Харківщини” перерахувало підрядникам понад 166 млн грн. Основні гроші отримало ТОВ “Євробуд-Плюс” – 136 млн грн. Гроші перерахували за ремонт траси «Граково – Базаліївка – Печеніги».

Як розповідали у Харківській ОДА, це єдиний маршрут, який забезпечує транспортне сполучення з Вовчанською та Великобурлуцькою громадами. Відновлення цього маршруту вкрай важливе для проїзду автотранспорту до громад, які перебувають у безпосередній близькості до лінії фронту

Крім того, “Харківський облавтодор” отримав 18,1 млн грн, ТОВ “Славдорстрой” – 8,3 млн грн та ТОВ “Ростдорстрой” – 10,5 млн грн.

#Хац_контроль