Департамент капітального будівництва Харківської ОВА оголосив торги з будівництва у Дергачах двох “підземних” дитсадків та однієї “підземної” школи на загальну суму 508 млн грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.
Договір на 203,9 млн грн щодо будівництва “підземної” школи на базі Дергачівського ліцею № 2 планують укласти з ТОВ “БК Інженер”.
Договір на 117,6 млн грн щодо будівництва “підземного” садочка на базі закладу дошкільної освіти комбінованого типу № 3 “Сонечко” укладуть з ТОВ “Проектний альянс”.
Також оголосили торги на 187,5 млн грн щодо будівництва “підземного” садочка на базі закладу дошкільної освіти комбінованого типу № 2 “Лелеченька”. Це повторні торги. Раніше планували укласти договір на 186,5 млн грн з ТОВ “Дрогон Еко”, але закупівлю відмінили у зв’язку з неможливістю усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель.
Всі роботи з будівництва мають завершити до 25 грудня 2026 року.
Всі об’єкти хочуть будувати за кошти Європейського союзу, за програмою Ukraine Facility. Підрядники по кожному з трьох об’єктів отримають аванс 30% за договором.
*ХАЦ вважає, що під час великої війни витрати на ремонт, будівництво у прифронтових та прикордонних громадах мають бути мінімізовані, а вивільнені кошти мають бути спрямовані на потреби Сил Оборони України.




