Харківська міськрада скасувала тендери на догляд за зеленими насадженнями і посадкою однорічних квітів на 63 мільйони

Харківська міськрада вчора оголосила дві закупівлі на загальну суму в 63 млн грн щодо догляду за зеленими насадженнями та прибиранням вулиць. І учора ж їх скасувала. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “Prozorro”.

В обох випадках причина скасування зазначена як відсутність подальшої потреби в закупівлі.

У рамках тендеру з очікуваною вартістю в 48,3 млн грн у парках і скверах планувалось поливання та викошування газонів, прибирання на них листя; догляд за чагарниками та деревами (часткове знесення, вирубування самосійних дерев та звалювання аварійних дерев); висаджування розсади квітів лобелії, віоли, однолітників у кількості 5 000 000 штук, висаджування розсади квітів бегонії, сантоліни в кількості 300 000 штук, висаджування розсади квітів багатолітників, цибулинних у кількості 16 268 000 штук, висаджування розсади килимових квітів у кількості  1 750 000 штук. 

Фото тех.завдання відміненого тендеру на догляд за зеленими насадженнями

За другим тендером з очікуваною вартістю 15 млн грн планувалось очищення газонів та квітників від випадкового сміття, миття та протирання лавок і урн, підмітання доріжок, а також очищення доріжок від снігу.

В умовах війни таке рішення керівництва Харківської міськради та Департаменту житлово-комунального господарства є правильним.

#хац_контроль