ХАРКІВСЬКИЙ МЕДУНІВЕРСИТЕТ ВИТРАТИТЬ БЕЗ КОНКУРСУ 1,5 МІЛЬЙОНА НА РЕМОНТ СХОДІВ

 width=

Харківський національний медичний університет 15 травня уклав угоду з ТОВ «Будівельник» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,49 млн. грн.

Звіт про проведення закупівлі опублікований на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».


До 25 грудня 2017 року підрядник має виконати капітальний ремонт, пов’язаний з благоустроєм території та ремонтом зовнішніх сходів, за адресою, пр. Науки,4. Детально роботи, які мають бути виконані, не розкриваються. Кошториси також замовник не викладав.

Варто відзначити, що угода була укладена на максимальну суму, яка можлива без проведення аукціону та відкритих торгів через систему «Прозорро». Тож у медуніверситеті вирішили не економити.

ТОВ «Будівельник» належить Михайлу Харнаму та Леоніду Надточию.Харнам й Надточий також є власниками бази «Елат», яка розташована за містом у рекреаційній зоні поряд з Печенізьким водосховищем.

Нещодавно Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації уклав дві угоди з ТОВ «Будівельник» щодо ремонтних робіт у КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня-Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» загальною вартістю 47,9 млн. грн.

Нагадаємо, що Харківський національний медичний університет 27 березня угоду з ТОВ «Будівельник» щодо капітального ремонту бібліотеки вартістю 11,99 млн. грн.