ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН ВИТРАЧАЄ ЩОРІЧНО ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ЗІ СВОГО БЮДЖЕТУ НА МІЖНАРОДНІ «СМІТТЄВІ» ПРЕМІЇ ТА НАГОРОДИ

 width=

142,05 тисяч гривень. Саме стільки в грудні 2016 року КП «Харківський метрополітен витратив на послуги з оформлення та супроводу подання документів на здобуття Міжнародної нагороди «European Quality» («Європейська якість») від Європейської бізнес-асамблеї.

23 грудня 2016 року Харківський метрополітен отримав «нагороду» European Quality Award від Європейської бізнес-асамблеї (по-іншому бути не могло).


Європейська Бізнес Асамблея «The Europe Business Assembly» (EBA) входить до списку нагород Vanity awards (без реального конкурсу, вимог та суддів). Там, окрім «The Europe Business Assembly» (EBA) існує ще 6 подібних «нагород». Одну з них – ESQR (European Society for Quality Research) КП «Харківський метрополітен»
отримав на форумі Міжнародної конвенції з якості 4 червня 2017 року.


Позавчора, 6 червня, Харківська міськрада на своєму офіційному сайті
переможно відрапортувала про отримання Харківським метрополітеном міжнародної нагороди за досягнення в області якості «ESQR’s Quality Achievements Award 2017». 


Завдяки журналістці Олені Соколинській стало відомо, що «нагороди» Європейської Бізнес Асамблеї «The Europe Business Assembly» (EBA) та ESQR (European Society for Quality Research) мають нюанс – вони входять до списку тих, хто
продає фейкові “нагороди марнославства”, або Vanity awards (без реального конкурсу, вимог та суддів) для маркетингового просування компаніі. 


EBA та ESQR, як повідомляється з дослідження CINS / OCCRP, продають фіктивні нагороди в основному для компаній країн, що розвиваються. EBA та ESQR надсилають по електронній пошті запрошення до компаній, а реальні змагання для перемоги не проводяться. Після чого виграють «нагороду», всі хто сплачує фіксовану суму грошей. Наприклад, Белградська бізнес-школа (Belgrad Business School) заплатила ESQR в 2014 році 5,6 тисяч доларів за…17 днів до церемонії. Що, цікаво
дозволяється за «премії ESQR та EBA» розраховуватися навіть…готівкою.


Перший раз метрополітен отримав «нагороду» від Європейської Бізнес Асамблеї «The Europe Business Assembly» (EBA) ще в 2014 році.


Також КП «Харківський метрополітен» постійно
отримує «нагороди» і від ESQR (European Society for Quality Research). Наприклад, в грудні 2016 року метрополітен «нагородили» ESQR’s Quality Choice Prize 2016 за успіх і впровадження нових ідей в управлінні якістю надання послуг. 


В грудні 2015 року метрополітен став володарем «Міжнародної нагороди» за видатну якість, яка щороку вручається Європейським товариством досліджень якості (European Society for Quality Research – ESQR). 


5 міжнародних премій і всі «сміттєві».

Угоду в грудні 2016 року на послуги з оформлення та супроводу подання документів на здобуття «European Quality Award» від Європейської бізнес-асамблеї уклали з ПП «Східно-європейський центр інновацій». Власником та керівником підприємства є Антон Іванович Саввов.

В мережі можна знайти багато інформації стосовно цієї людини. Просто вражає «багатогранність» цього персонажа – президент Східно-Української Академії бізнесу, генеральний директор Асамблеї ділових кіл України, віце-президент Міжнародної спілки іміджмейкерів, директор департаменту іміджевих стратегій Міжнародного Конгресу промисловців і підприємців, кандидат економічних наук, доктор філософії, професор, заслужений журналіст України, член правління Національної Спілки журналістів України, Ради Спілки підприємців України, представник Кембріджського міжнародного біографічного центру в Україні, член правління радників Американського біографічного інституту.

А, ще Антон Саввов…політтехнолог.

Та, головний редактор газети «Ділове життя».


Нагадаємо, що сотні тисяч харків’ян, які щоденно користуються метрополітеном, після нещодавнього підвищення вартості проїзду, додатково витратять по 500 гривень. І це лише цього року. В 2017 році КП «Харківський метрополітен»
вже уклав угод на 70 млн.грн., з яких на 63 млн.грн. – без проведення конкурсних торгів. 


В 2017 році в бюджеті міста Харкова закладено 159 млн.грн. фінансової допомоги для харківського метрополітену.