ХАРКІВГОРЛІФТ ВТРАТИВ 1,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

 width=

Фахівці апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби (м. Харків) під час ревізії фінансово-господарської діяльності КСП “Харківгорліфт” виявили порушення, що призвели до втрат, на загальну суму майже 1,3 млн.грн.

Через списання дебіторської заборгованості контрагента за відпущені матеріальні цінності без проведення позовної роботи, непред’явлення контрагентам пені при подачі позовів до суду та несвоєчасне отримання плати за проживання в гуртожитку його мешканців підприємство недоотримало фінансових ресурсів на суму майже 930 тис.грн.

Списання матеріалів на технічне обслуговування та ремонтно-відновлювальні роботи пристроїв замково-переговорного зв’язку без підтверджувальних документів призвело до зайвого списання з обліку матеріальних цінностей на суму ще понад 237 тис.грн.

Крім того, під час ревізії встановлено факти оплати за завищеною вартістю виконаних ремонтних робіт та послуг з електропостачання, факти зайвих виплат заробітної плати, недостачу матеріальних цінностей. Через це підприємство зазнало втрат майже на 100 тис.грн.

Нагадаємо директором КСП “Харківгорліфт” є Олексій Топчій.