ПРОКУРАТУРА ЗАХИСТИЛА ЗЕМЛЮ БЕЗЛЮДІВСЬКОГО ПЛЯЖУ ВІД «БОКСЕРІВ» КАРАТУМАНОВА

 width=

10 травня 2017 року Господарський суд Харківської області відмовив ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» у визнанні права власності на комплекс будівель на Нагор’євському водосховищі (Безлюдівка). 

Також Вищий господарський суд України в 2016 році відмовив (залишив касаційну скаргу без задоволення) ТОВ «Федерація боксу та кікбоксингу» у поновленні договорів оренди на земельні ділянки на території селища Безлюдівка, у тому числі на Нагор’євське водосховище.


Загальна площа лісового та водного фонду, яка орендувалася товариством для створення зони відпочинку – 81,46 га. З них понад 70 га води, більше 1 га лісу та близько 10 га – піски.


Як, наголошує ДП “Жовтневе лісове господарство” спірна земельна ділянка (81,46 га) передавалась в оренду ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» з метою культурно-оздоровчих, рекреаційних цілей без права капітального будівництва та права вирубки дерево-чагарникових насаджень. В той же час, ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» усупереч вимогам чинного законодавства, без згоди постійного користувача земельних ділянок (ДП “Жовтневе лісове господарство”) самовільно побудувало на цих землях комплекс будівель.

Після закінчення договорів оренди у 2011 році, ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» близько п’яти років користувалося землею не маючи на це законних підстав.

Крім цього в Господарському суді Харківської області
розглядається позов прокуратури Харківської області до ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» з вимогами звільнити самовільно зайняті землі на Нагор’євському водосховищі (Безлюдівка), у тому числі шляхом знесення самовільно побудованих 27 будівель (ресторан площею 382,3 кв.м., кафе площею 54,6 кв.м. та більше 20 будинків відпочинку).


ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу»
записане на Дмитра Сторожева, Артура Степаньяна та Тетяну Картуманову. Керівником вказаний Олег Завгородній.


Сторожев очолював Чугуївську райспоживспілку, Степаньян – підприємець, який володіє ТОВ «Міраж», а Тетяна Каратуманова – дружина депутата облради від «Опозиційного Блоку» Олега Каратуманова.

Нагадаємо, що саме ця фірма збирала гроші з мешканців Харківщини за проїзд до води.

Крім того, одна зі співвласниць цього підприємства – Тетяна Каратуманова
не задекларувала жодної копійки доходів за 2015-2016 роки.