Головний лікар 13-ої міської лікарні віддає мільйони гривень на ремонт лікарні своєму помічнику

Комунальне некомерційне підприємство “Міська клінічна лікарня №13” уклала 15 серпня договір з фірмою “Ретос” щодо кап.ремонту системи опалення, системи водопостачання і водовідведення в поліклініці та терапевтичному корпусі. Вартість договору складає 459,6 тис.грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Всього протягом 2017-2019 років, ця лікарня уклала з приватною виробничо-комерційною фірмою “Ретос” 32 договори на загальну суму в 3,4 млн.грн. Всі закупівлі були проведені по неконкурентній процедурі, без проведення аукціонів. За даними системи “ProZorro”, фірма “Ретос” отримувала замовлення та підряди лише від 13-лікарні.

13-лікарня замовляє у цієї фірми, в тому числі ремонт покрівлі, капітальний ремонт холодного та гарячого водопостачання, системи опалення та каналізації, ремонти кабінетів та коридорів на різних поверхах і т.д.

Головним лікарем міської клінічної лікарні № 13, починаючи з 1995 року, є Алла Бобейко. Також вона є депутатом Харківської міськради.

Власником та керівником приватної виробничо-комерційною фірмою “Ретос” є Олександр Володимирович Пулях.

Саме Олександр Володимирович Пулях і є помічником депутата Харківської міськради, Алли Бобейко. Про це стало відомо з порталу “Посіпаки-2. Мініміньони” та з відповіді міськради на інформаційний запит.

Фактично, Алла Бобейко, не намагається зекономити кошти на проведенні ремонтів, а віддає без проведення торгів, мільйони гривень своєму помічнику. Залишається відкритим питання, наскільки якісно виконувались ремонти фірмою “Ретос” у 13-лікарні.