ПОДРОБИЦІ КОРУПЦІЙНОГО СКАНДАЛУ У ЛОЗІВСЬКІЙ РДА

 width=

Фірми, до яких має відношення син заступника Лозівської РДА Андрія Шевченко, отримали від райдержадміністрації підрядів на суму 3,5 млн. грн.

Про це «Харківському антикорупційному центру» стало відомо з порталу «Прозорро» та інформаційно-аналітичної системи YouControl.

Так, Тарас Андрійович Шевченко – є директором та засновником ПП «Ремсервіс-Ч». Ця фірма отримала від РДА без проведення аукціону підряд на поточний ремонт покрівлі спортивного залу Бунаківського НВК вартістю 195 тис. грн.

Крім того, Тарас Шевченко э співзасновником ТОВ «Горизонт – проект плюс», з яким Управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА уклало угод на 3,27 млн. грн., у тому числі 1,39 млн. грн. на капітальний ремонт (системи опалення) в Орільському навчально – виховному комплексі.

Нагадаємо, що 12 лютого голова Харківської ОДА Юлія Світлична повідомила, що у Лозівському районі роботи, де замовником виступає райдержадміністрація, виконує компанія, в якій директором є син заступника голови РДА.

Після того, на період досудового розслідування заступника голови від виконання обов’язків відсторонили.

На даний час, заступник голови Лозівської РДА Андрій Шевченко подав на сайт НАЗК декларацію перед звільненням.

***
Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.