“Дороги Харківщини” витратять ще 150 мільйонів на ремонт двох трас

Державне підприємство “Дороги Харківщини” уклали дві угоди на ремонт доріг в області на загальну суму 153,9 тисяч гривень.

Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Прозорро”.

Зокрема, держпідприємство уклало угоду на поточний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-211539 Нова Водолага – Медведівка – Соснівка – Наталине км 31+400 – км 33+735 вартістю 85 млн грн. Підрядником стало дочірнє іноземне підприємство “Дніпродор”.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Євробуд-Плюс» – фірма із Богуслава Дніпропетровської області належить місцевому жителю Карену Антоняну. Заступником керівника є Тетяна Дорохова. 

Щодо “Дніпродору”, то кінцевими бенефіціарами є поляк Філіп Єжі Станіслав та Олександр Полтавець із Дніпра. Ці дві компанії нерідко саме між собою розігрують дорожні підряди. 

Ще варто відзначити, що ТОВ “Євробуд-Плюс” подав до цього тендеру документ, в якому вказав, що планував використовувати асфальтобетонний завод, який належить компанії “Дорбуд”. Власником цієї фірми також є Філіп Єжі Станіслав та Олександр Полтавець та їх польська компанія Filpol.

ДІП “Дніпродор” також прийшли на тендер з ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С211802 Станція Водяне – Різуненкове км 0+000 – км 4+300 (окремими ділянками) у Харківській області тендер не проводили. 

Але ДП “Дороги Харківщини” уклали угоду з ТОВ “Компанія Регіон-Буд” на суму 68,22 млн грн.

Якщо в першому аукціоні два учасник майже не торгувались, то в цьому випадку економія від очікуваної вартості склала близько восьми мільйонів гривень.

ТОВ “Компанія Регіон-Буд” належить Марині Місіковій, а керівником є Владислав Брюховецький. В якості досвіду ця фірма вказала субпідрядні роботи у  ТОВ «Перша українська дорожньо-будівельна компанія» зі Слов’янська.

Ця фірма планує використовувати асфальтобетонний завод, який належить ТОВ “Паркінг +”.

У жовтні 2021 року пасинок Кернеса покинув склад засновників «Паркінг+». Нині співзасновниками є Роман Марчак, Ольга Новицька, Микола Розанов, Василь Романька та ТОВ «Стройнавігатор». Всі ці люди з Одеси і окрім власників «Стройнавігатору» абсолютно невідомі – ніколи не були засновниками інших бізнесів. Власники «Стройнавігатору» – Костянтин Вежновець, Ігор та Василь Шаргородські. Брати Шаргородські також є власниками фірми «Акваспецстрой», яку ДАСУ звинувачувало у завищенні ціни будівництва каналізаційної споруди в Одесі.

Нагадаємо, що протягом квітня ДП “Дороги Харківщини” уклали угоди на поточний ремонт на автомобільні дороги в області на суму понад 2 млрд гривень.

#ХАЦ_контроль