ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПІДЗЕМНЕ МІСТО» ВІДДАЄ ПІДРЯДИ БЕЗ АУКЦІОНІВ ФІРМІ, В ЯКІЙ ПРАЦЮЄ

 width=

Головний інженер комунального підприємства «Підземне місто» Дмитро Бурда віддав фірмі в якій він працює інженером за сумісництвом 3 підряди загальною вартістю 456 тис.грн.

Комунальне підприємство «Підземне місто» дуже піклується про людей з обмеженими можливостями. Тому це КП кожного року замовляє послуги щодо перевезення людей з обмеженими можливостями у підземному переході біля нової станції метро у Харкові «Перемога».

На початку 2017 року КП «Підземне місто» уклало договір вартістю 199,5 тис.грн. зі спеціалізованим ремонтно-будівельним управлінням «Харківліфт-1» у формі ТОВ щодо надання послуг з перевезення людей з обмеженими можливостями у підземному переході №2 біля станції метро «Перемога».

На початку 2018 року був укладений абсолютно ідентичний договір між КП «Підземне місто» та «Харківліфт-1» вартістю 199,5 тис.грн.

Також на початку 2018 року КП «Підземне місто»
уклало договір вартістю 57 тис.грн. зі спеціалізованим ремонтно-будівельним управлінням «Харківліфт-1» у формі ТОВ щодо надання послуг з технічного обслуговування підйомних платформ з вертикальним переміщенням для інвалідів, розташованих у підземному переході № 2 біля станції метро «Перемога».


В усіх трьох закупівлях послуг контактною особою замовника
був головний інженер КП «Підземне місто» – Бурда Дмитро Вікторович. В 2016 році Дмитро Бурда отримав 68,7 тис.грн., як зарплату у КП. 


Також Дмитро Бурда працюючи інженером за сумісництвом отримав за 2016 рік ще 41 тис.грн. від спеціалізованого ремонтно-будівельного управління «Харківліфт-1» у формі ТОВ.

Крім цього Дмитро Бурда отримав в 2016 році ще 34 тис.грн. працюючи інженером за сумісництвом в ТОВ «Харківський центральний ринок». Власниками ТОВ «Харківський центральний ринок» є Олег Матвєєв та депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Юрій Медведєв.

Нагадаємо, КП «Підземне місто», це КП в якому директором є Олександр Ганус. Саме Олександр, на думку прокуратури, незаконно проводить реконструкцію у будівлі-пам’ятнику архітектури за адресою Пушкінська, 19, де директор КП володіє двома квартирами.

Зараз Харківська місцева прокуратура №2 в Окружному адміністративному суді Києва домагається скасування дозвіл ДАБК на будівельні роботи в пам’ятці архітектури.