ФІРМА З ОТОЧЕННЯ МАКСИМА МУСЄЄВА ВІДРЕМОНТУЄ ЗА 4 МІЛЬЙОНА ЕСКАЛАТОР В ПІДЗЕМНОМУ ПЕРЕХОДІ СТАНЦІЇ МЕТРО «УНІВЕРСИТЕТ»

 width=

Комунальне підприємство «Підземне місто» 16 січня уклало договір підряду з ТОВ «Спеціалізований Проектно будівельний монтажний поїзд-753» («ПБМП-753») на капітальний ремонт ескалатору у підземному переході № 2 біля станції метро «Університет» загальною вартістю 3,85 млн.грн.

Про це стало відомо з електронній системи публічних закупівель «ProZorro».

Планується, що капітальний ремонт ескалатору виконають до 16 липня 2018 року.

В документації конкурсних торгів вказано, що мова йде про капітальний ремонт ескалатору № 4 типу ЕТ-5, з.н. 1952, р.н. 32678, розташованого у підземному підвуличному пішохідному переході № 2 біля станції метрополітен «Університет».

Цікаво, що слідчим відділом Холодногірського відділу поліції ГУНП в Харківській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні від 28.07.2014 за ч.3, 5 ст.191 КК України, за фактом заволодіння грошовими коштами КП «Харківський метрополітен. В грудні 2013 року КП Харківський метрополітен уклав договір з ТОВ «ПБМП-753» щодо технічного обслуговування 47 ескалаторів на загальну суму 7 388 682 грн. На думку слідчих, роботи відповідно до умов договору фактично не виконані.

Власником ТОВ «ПБМП-753» є ТОВ «Ваго-рев», кінцевим бенефіціарним власником –аудитор Євген Ананченко з Ізраїля. «ПБМП-753» має одну адресу з ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «Ваго-рев» – Благовіщенська, 24. Також «ПБМП-753» орендує у «Системи прогресивної очистки» нежитлове приміщення площею 978,7 кв.м. за адресою Добродецького, 13А. У «Системи прогресивної очистки», «Ваго-рев» та «ПБМП-753» також один керівник – Роман Дворник.

«Системи прогресивної очистки», «Ваго-рев» та «ПБМП-753» – вже протягом 8 років є фаворитами КП «Харківський метрополітен». 3 ці фірми спільно отримали підрядів від харківського метрополітену приблизно на 1,3 мільярда гривень.

Раніше ТОВ «Спеціалізований «ПБМП – 753» було зареєстровано на Олега Стальмакова, якого харківські ЗМІ в 2009 році називали персональним водієм Максима Мусєєва.

Останній є головою Адміністрації Холодногірського району та депутатом Харківської міськради від партії «Відродження».

Також Олег Стальмаков був власником ще однієї фірми – ТОВ «Стальма», у якої співпадає адреса та контактний телефон з фірмою «Лот-Сервіс ХХІ»,
співвласницею котрої є Ніна Дмитрівна Мусєєва, мати Максима Мусєєва.

З 2011 по 2016 роки директором «ПБМП – 753» була Світлана Єрьоменко. У січні 2016 року суд звільнив від кримінальної відповідальності директора цієї фірми та старшого майстра, яких визнали винними у службовій недбалості, що призвела до загибелі дитини у ліфті, який обслуговувала ця фірма. Обох віддали на поруки колективу.

Євген Ананченко є близьким другом Олександра Сегеди, який був директором «Системи прогресивної очистки». Сегеда проживає в одній квартирі з Оленою Назаренко, яка була засновницею цієї фірми. А квартиру вони придбали у Ніни Мусєєвої.

Єдиним конкурентом «ПБМП-753» на торгах було ТОВ «Інструментальний завод», власником якого є ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Нагадаємо, КП «Підземне місто», це КП в якому директором є Олександр Ганус. Саме Олександр, на думку прокуратури, незаконно проводить реконструкцію у будівлі-пам’ятнику архітектури за адресою Пушкінська, 19, де директор КП володіє двома квартирами.

Зараз Харківська місцева прокуратура №2 в Окружному адміністративному суді Києва домагається скасування дозвіл ДАБК на будівельні роботи в пам’ятці архітектури.

Також вчора Харківський антикорупційний центр повідомляв про те, що головний інженер комунального підприємства «Підземне місто» Дмитро Бурда віддав фірмі в якій він працює інженером за сумісництвом 3 підряди загальною вартістю 456 тис.грн.