Десять мільйонів на ремонт водоводу у Саржиному яру розіграли з ймовірною змовою

Департамент комунального господарства уклав угоду з ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» щодо проведення будівельних робіт вартістю 10,59 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про реконструкцію мереж водовідведення – ділянок каналізаційних колекторів Саржиного Яру Д=800 мм та Д=600 мм біля пр. Науки в м. Харкові.

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ «ЛП «Спіропласт». Єдиним засновником цього підприємства є Дмитро Усатенко. Він також є засновником ТОВ «Спіропласт». Остання фірма здає в оренду переможцю торгів приміщення в оренду.

Це може свідчити про змову обох учасників торгів.
Щодо переможця то «Гарантспецбуд ЛТД» записане на Андрія Кухтицького. Він є засновником декількох фірм, у тому числі ТОВ «Альтбуд ЛВ».

За даними ЗМІ, в 2017 році Андрія Кухтицького, який намагався відкупитися в працівника львівської прокуратури від кримінальної справи, затримали правоохоронці. За 8,4 тис. доларів США він просив закрити кримінальне провадження, яке розпочали за фактом розкрадання бюджетних коштів під час проведення реконструкції вулиці у Львові.

Раніше Департамент комунального господарства Харківської міськради уклали угоду з ТОВ «Альтбуд ЛВ» за проведення ремонтних робіт вартістю 1,316 млн. грн.