Депутат з росії, якого позбавили статусу за корупцію, з’явився у окупованому Вовчанську

Вже ексдепутат Іванівської обласної думи Сєргєй Шестухін, якого за корупцію позбавили мандату, приїздив у окупований Вовчанськ.

Про це він повідомив у соціальних мережах.

 31 березня Шестухіна позбавили депутатського мандату.

Два тижні тому місцева прокуратура направила до думи подання. Орган нагляду дійшов висновку, що депутат порушив антикорупційне законодавство. Відомості про доходи народного обранця за 2018 рік прокуратура визнала свідомо недостовірними та неповними. Виявилося, що цей депутат за поданням довідки про доходи приховав факт отримання ним у 2018 році доходу за договором поступки права оренди земельної ділянки у розмірі понад 200 тис. рублів. Порушення підтвердила депутатська комісія, яка вивчила матеріали прокурорської перевірки. Після чого, Шестухіна позбавили мандату.

У соцмережах вже ексдепутат написав, що поїде з гуманітарної місією на Донбас. Але до Донбасу не доїхав, а опинився у Вовчанську.

У коментарях після поїздки він заявив, що “місія пройшла хорошо”, а також “Одна неприємність – вбили якогось місцевого депутата”.

Схоже, що мова йде про загибель директора ДП “Вовчанське лісове господарство”, ексдепутата облради Сергія Пієва, який нещодавно був вбитий за кермом.  


Щодо Шестухіна, то за даними проекту ruassets.com, його офіційний дохід, який він показав у декларації склав 828 тис. грн., він має долю у двох невеликих земельних ділянках та будинках. В його користуванні автомобіль “Ніссан Мурано”.

Раніше ХАЦ вже робив текст про тих, хто допомогає російським окупантам на Харківщині.

Також нагадаємо, що Дмитро та Ярослав Лужецькі, яких у Тернополі звинувачували у вербуванні для терористичних організацій ЛНР та ДНР та шахрайстві, з’явилися в окупованому Куп’янську.