РЕКОНСТРУКЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПАРКУ КОШТУВАТИМЕ 50 МІЛЬЙОНІВ, В МЕРІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДИСКРИМІНАЦІЙНУ ВИМОГУ

 width=

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БВКФ «Технікабуд» щодо реконструкції Молодіжного парку вартістю 51 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Планується оновлення асфальтового покриття, улаштування газону, встановлення відеоспостереження, улаштування системи поливу та іншої сантехніки, улаштування зони вигулу собак, квітників, освітлення тротуарів, улаштування дитячого та спортивних майданчиків тощо.

Департамент комунального господарства традиційно в тендерну документацію вписав дискримінаційну вимогу, щодо надання довідки яка, складена в довільній формі, що містить інформацію щодо контролю за жалобами через Диспетчерську службу «1562». До даної довідки надати копію договору з КП «Міський інформаційний центр».

Це дозволяє комунальникам вручну визначати ти фірми, які зможуть прийняти участь у аукціоні.

Конкурентами переможця були ТОВ «Констракшн Компани» та ТОВ «Будівництво Слобожанщини».

ТОВ «Констракшн Компани» записане на Руслана Дробного. Раніше ця фірма вказувала, що помешкання орендує у Катерини Волкової.

ТОВ «Будівництво Слобожанщини» записане на Ігора Ільїчова.

Варто відзначити, що ціни на матеріали та устаткування є завищеними. Так, IP-камера Dahua DH-IPC планують купувати за 7046 грн. за 1 шт. Хоча ринкова ціна до 3000 грн. за штуку. Цікаво. Що конкретну модель у кошторисі не вказують.

Крім того, планується придбання двох жостких дисків Seagate IronWolf Pro по 24 тис. грн. кожний. Хоча їх ринкова вартість вдвічі дешевша.

Світильники у парк придбають майже по 17 тис. грн. за шт. Це рекорд для Харкова. Наприклад, для реконструкції Саржиного Яру замовляють світильники індивідуального виготовлення по 12 тис. грн./шт.

Крім того, планується придбання 16 тис. куб.м. рослинної землі на суму понад 4 млн. грн.

Раніше Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Альбус Груп» щодо реконструкції скверу ім. Сафарова вартістю 8.99 млн. грн.

***

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.