МІСЬКЕЛЕКТРОТРАНССЕРВІС ЗА 10 МІЛЬЙОНІВ ВІДРЕМОНТУЄ РОЗВОРОТНЕ КОЛО НА ІВАНІВЦІ

 width=

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав угоду з КП «Міськелектротранссервіс» щодо реконструкції трамвайного кола вартістю 10,12 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Планується проведення капітального ремонту капітального ремонту розворотнього кола трамваїв «Іванівка».

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Сітірейл Технолоджі», засновником якого є Віталій Перепелиця та Віка Пушкаренко.

Бізнес-партнером Пушкаренко по ТОВ «МФ-ТАТ» Вячеслав Шкурко – син Ігора Шкурко, який відомий як заступник директора КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство».Віталій Перепелиця довгий час керував ТОВ «Торговий дім «С.К.С.М», бенефіціаром якої є народний депутат Анатолій Денисенко.

Крім того, ТОВ «Сітірейл Технолоджі» орендує приміщення у ТОВ «Рексон», де бенефіціаром також вказаний нардеп Денисенко.

А субпідрядником комунальників, яке отримає понад 20 відсотків від вартості робіт, буде ТОВ «ВП «Інсайт». Засновником «ВП Інсайт» є харків’янин Сергій Савченко, а директором і кінцевим бенефіціаром – Євген Курбатов. Всю техніку компанія орендує у ТОВ «УРБП «Шлях», який записаний на Тетяну Балесну та Олександра Святенка.

Цікаво, що нещодавно під час проведення тендеру на реконструкцію трамвайної колії по вул. Клочківській від пров. Рогатинського до Новоіванівського мосту, було навпаки. ТОВ «Сітірейл Технолоджі» залучили субпідрядником, а «ВП Інсайт» був єдиним конкурентом.

Цікаво, що для проведення капітального ремонту рейки комунальники планують купувати по 49,18 тис. грн./т, хоча для реконструкції колії по вул. Клочківській купують по 47,7 тис. грн./т. Для порівняння у Києві рейки купують по 44 тис. грн./т.

Щодо придбання шпал, то різниця за тиждень ще більша. Для реконструкції колії купували шпали по 786 грн. за 1 шт., а для розворотнього кола – 1175 грн. за 1 шт.

****

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.