Бойовик “лнр” отримав підозру за організацію роботи управління паливно-енергетичного комплексу в окупаційній адміністрації Харківщини

Поліція заочно повідомила про підозру в колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України) мешканцю міста Старобільськ Луганської області Андрію Мордовцеву, який у часи тимчасової окупації Харківщині в 2022 році добровільно погодився працювати в так званому “управлінні топлива, енергетики та вугільної промисловості ВЦА Харківської області”. Про це стало відомо з сайту Офісу Генпрокурора України.

З тексту підозри стало відомо, що Мордовцев 2 серпня 2022 року був призначений “и.о. начальника отдела управления топлива, энергетики и угольной промышленности”. На своїй “посаді” він слідкував за додержанням установлених лімітів, норм використання паливно-енергетичних ресурсів адміністраціями підприємств, які були віднесені до зони відповідальності цього управління, здійснював контроль за витратами палива, керував роботами з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій на підприємствах, організував проведення випробувань та приймань енергоустановок і мереж у промислову експлуатацію.

Мордовцев є на сайті “Миротворець” і зазначений там як колишній бойовик незаконного військового формування “народна міліція лнр” у статусі командира бойової машини у другому мотострілковому батальйоні.

#хац_контроль