АМКУ зацікавилося змовою двох фірм, про які писав ХАЦ

Харківське відділення АМКУ встановило змову на тендері Барвінківського виконкому міськради між ТОВ «Промтехбудінвест» та ПП «Контур».

Про це стало відомо з сайту Харківського обласного тер.відділення АМКУ.

Влітку 2018 року Барвінківський виконавчий комітет міської ради уклав угоду з ПП «Контур» щодо капітального ремонту ділянки дороги по вул. Центральна від №39 до №35-а в м. Барвінкове вартістю 1,8 млн. грн.

Директором та власником цієї фірми був Сергій Лужанський.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Промтехбудінвест», де засновниками були Віталій Іваненко і все той же Сергій Лужанський, який має частку 50 відсотків. Обидві фірми зареєстровані за однією адресою.

Тож АМКУ виявило ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 4 частини другої статті 6 та пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

Наразі територіальне відділення розглядає справу про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, що після публікації ХАЦ комунальне некомерційне підприємство «Центр Первинної Медико-санітарної допомоги Дергачівської районної ради» 24 жовтня розірвало обидва договори з ТОВ «Промтехбудінвест» на будівництво двох амбулаторій загальною вартістю 16,25 млн.грн.