ФІРМИ ОТОЧЕННЯ ВІЦЕ-МЕРА АНДРІЯ РУДЕНКА РОЗПИЛЯЮТЬ 775 ТИСЯЧ НА ПЕРЕВЕЗЕННІ ЧИНОВНИКІВ МУСЄЄВА

 width=

Адміністрація Холодногірського району Харківської міської ради 5 квітня підписала угоду на 774,97 тисяч гривень з ТОВ «ТК «Трансавто» щодо оренди (надання транспортних послуг) 3 автомобілів Chevrolet Lacetti протягом 9 місяців 2017 року. Про це повідомляється в системі електронних закупівель «ProZorro».


Використовувати автівки планується в межах міста Харкова, винятково для виконання службових обов’язків працівників в робочий час.

Угода була підписана після «знакового» у всіх сенсах аукціону. Адміністрація Холодногірського району Харківської міськради виставила очікувану вартість на оренду 3 автівок – 774,97 тис. гривень. І, ТОВ «ТК «Трансавто», і його єдиний конкурент (ТОВ “Вікінг-Авто”) прийшли на «аукціон» з однаковими пропозиціями…774,97 тис.грн. і за три раунди аукціону звісно, що жодна з двох фірм свої пропозиції не знизила не на копійку.

Планується, що 2 Chevrolet Lacetti проїдуть до кінця року 18500 км. і 1 Chevrolet Lacetti має проїхати 17575 км. Всього 3 автівки мають проїхати з працівниками Адміністрації 54575 кілометрів. Два автомобілі в робочі дні мають проїжджати по 100 кілометрів, а один автомобіль – 95 км.

Вартість 1 км. коштуватиме Адміністрації 14,2 гривні. 
Тобто, виключаються ситуації, коли працівникам Адміністрації не треба буде кожен робочий день 3 автівкам їздити 295 кілометрів по Харкову. Невідомо взагалі, яким чином і на які цілі службові особи Адміністрації Холодногірського району збираються кожен день проїжджати в межах міста по 295 км.

Послуги перевезення від ТОВ «ТК «Трансавто» для Адміністрації Холодногірського району Харківської міськради обійдуться в 2,5-3 рази дорожче, ніж послуги будь-якої служби таксі у Харкові.

За 1 робочий день Адміністрація Холодногірського району на транспортні послуги буде витрачати 4,19 тис.грн. Оренда одного автомобіля в середньому Адміністрації обійдеться в 258,3 тисяч гривень.

В 2016 році Харківська міськрада замовляла транспортні послуги на 856,66 тис.грн., а 1 км перевезення тоді обійшовся Харківській міській раді в 10,51 грн. 

Це вже третій аукціон на ці послуги, які проводила Адміністрація Холодногірського району в 2017 році, і лише тільки зараз підписала угоду. Кожен раз на аукціони приходили лише «ТК Трансавто» і «Вікінг-Авто». І, кожен раз ці фірми просто дублювали очікувану вартість Адміністрації району. На першому аукціоні, вартість оренди 3 автівок бізнес-класу за 11 місяців очікувалася 781,43 тис.грн. Обидві фірми не подали електронну банківську гарантію.

Другий аукціон проводили в лютому і ситуація була повністю ідентична, але вартість була трішки меншою – 780,36 тис.грн.


Власником та керівником ТОВ «ТК «Трансавто» є Валерій Дробушко. «ТК “Трансавто” щорічно
отримує замовлення на перевезення чиновників від Харківської міськради і її підрозділів. За декілька років сума виграних цією фірмою тендерів складає більше 15 млн.грн.


Єдиний конкурент ТОВ «ТК «Трансавто» – ТОВ «Вікінг-Авто», зареєстроване в Краснокутську. Власниками є Руслан Миргород, Інна Руденко (колишня дружина депутата Харківської міської ради від партії «Відродження», заступника Харківського міського голови з питань ЖКГ, Андрія Руденко), Олександр Соляник та Марина Хорольська. У всіх частки по 25%. Крім Інни Руденко, всі інші прописані в Харківській області і є маловідомими особами.

Адреса електронної пошти у ТОВ «Вікінг-Авто» – atp16329@gmail.com. Така ж сама адреса електронної пошти у ПАТ «АТП-16329», єдиним кінцевим бенефіціарним власником та керівником, якого є, як раз Валерій Дробушко. Контактний телефон ПАТ «АТП-16329» співпадає з телефоном ТОВ «ТК «Трансавто».

Зв’язок ТОВ «ТК «Трансавто» і ТОВ “Вікінг-Авто” не викликає сумнівів ще й тому, що Інна Руденко разом з Валерієм Дробушко є співвласниками ТОВ “Авто-Ові”, ТОВ “Автоові-Плюс” та ПП “Інформаційно-копірайтингове центр” Інформ-бюро “. В останньому бенефіціаром є також і віце-мер Андрій Руденко.

Фірми, які пов’язані з Дробушко і Інною Руденко, є одними з найбільших маршрутних перевізників Харкова.

Андрій Руденко є заступником Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Адміністрацію Холодногірського району Харківської міськради є Максим Мусєєв.