20 мільйонів на відбудову харківських багатоповерхівок від початку осені: які будинки профінансували

Із початком осені у Харкові зменшились суми виплат підрядникам, що займаються відбудовою багатоповерхівок. Так, протягом вересня-жовтня управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради перерахувало підрядникам на відновлення постраждалих від збройної агресії рф багатоповерхівок близько 20 млн гривень.

Це менше, ніж підрядники отримали у серпні.

Більш половини коштів отримав ключовий підрядник міста – ПАТ “Трест Житлобуд-1” Олександра Харченка. Цій фірмі перерахували понад 11 млн грн. Найбільшу суму – понад 5,5 млн грн “Житлобуд-1” отримав за відновлення будинку  ЖК “Околиця-5” по вул. Дружби Народів, 261. Загальна вартість ремонту будинку  становитиме 16,2 млн грн.

Ще майже три мільйони гривень “Житлобуд-1” отримав за ремонтні роботи у будинку на Північній Салтівці по вулиці Дружби Народів, 240.

За ремонт у будинку по вулиці Тракторобудівників, 108А перерахували майже два мільйони гривень.

На ремонт решти будинків “Житлобуд-1” отримав близько мільйона гривень.

Будинок по проспекту Слави, 11 у Холодногірському районі відновлюватиме ТОВ “БМУ “Енергоюжспецстрой”. Вартість договору 20,48 млн грн. Це перший підряд компанії на відбудову у 2023 році, але минулого року вона була у пулі підрядників міськради.

Засновниками фірми є Вікторія Василенко та Андрій Котиков. Відразу після підписання угоди у жовтні фірма-підрядник вже отримала понад 3,5 млн грн. 

За інформацією адміністрації району, спеціалісти підрядної організації вже виконали роботи з підсилення стін металевими конструкціями та армопоясом.

Ремонт будинку на проспекті Слави Фото: сторінка у ФБ адміністрації району

“ПАТ “Житлобуд-2” отримав близько 1,5 мільйона гривень за ремонт будинку по вулиці Академіка Проскури, 3 та будинку по вул. Наталії Ужвій, 112.

ТОВ “ТБК “Титан” Миколи Хомовського отримав 1,5 мільйона гривень на ремонт житлового комплексу “Родник-1” на Північній Салтівці. Мова йде про будинок по вулиці Дружби Народів, 232А

ПП “Мега С” продовжує ремонтувати будинок по вулиці Селянській, 76. За два місяці цій компанії перерахували понад 800 тисяч гривень. За інформацією адміністрації району, у вересні підрядник виконував роботи з ремонту м’якої покрівлі та встановлював металопластикові вікна в місцях загального користування.

Управління перерахувало ТОВ “Асент Інвест” 680 000 гривень за ремонт будинку по провулку Цегельному, 4.

Співвласницею фірми є Олена Бакірова, донька ексректора ХНУ імені Каразіна Віля Бакірова.

ТОВ “Центр будівельної комплектації” Сергія Омельченка отримало 550 000 гривень за капремонт будинку по вулиці Танкопія, 8А.

Раніше ХАЦ писав, що управління з будівництва, ремонту та реконструкції Харківської міськради вже уклало 17 договорів на відновлення навчальних закладів. Загальна вартість підписаних угод склала 305,12 млн грн.

#Досвід_регіонів