Харківський метрополітен відхилив чотири фірми заради дилерів фірми Синчука

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Даккар-М» щодо постачання світильників вартістю 5,83 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про придбання 2848 світлодіодних світильників.

До аукціону представники метрополітену під різними приводами не допустили чотирьох учасників: ТОВ «Елтранс-Комплект», ФОП Крошка Олександр Станіславович, ТОВ «Атом-Україна», ТОВ «СВП Квазар».

До аукціону допустили лише тих, хто пропонував світильники фірми «Су-24» – ТОВ «Даккар-М» та ТОВ «БУ-35». Це може свідчити про те, що тендерна документація була виписана під конкретного виробника.
ТОВ «БУ-35» створено наприкінці минулого року й записана на Олексій Пелагейченко. На торги ця фірма проходить лише з продукцією ТОВ «Су-24».

Щодо переможця, то ТОВ «Даккар-М» завантажило дилерську угоду з ТОВ «Су-24». Засновниками є Михайло Резуненко та Марина Куянова. Резуненко також є засновником ТОВ «Су-21», яке має спільний номер телефону з «СУ-24».

А контактний номер 380954156444, який вказує ТОВ «Даккар-М» також є контактним для директора ТОВ «Су-24» Євгенія Попова.

Засновниками ТОВ «Су-24» є Денис Морус, Володимир Замковий, Євгеній Попов та Олександр Синчук. Останній є сином екс-прокурора Харківської області Василя Синчука.
Особисто колишній прокурор є співзасновником в декількох фірмах, які розташовані у тій будівлі, що й ТОВ «Су—24». Зокрема, ТОВ «МПГ» та ТОВ «Ексті-Центр».

Щодо цін на світильники, то цікаво, що метрополітен купує їх дорожче, ніж, наприклад, ТОВ «Су-24» продає ПАТ “Укргазвидобування”.