На ХАРКІВЩИНІ ПЛАНУЮТЬ РЕМОНТ ШКОЛИ ЗА ГРОШІ ЕВРОПЕЙСЬКОГО БАНКУ ЗА ЗАВИЩЕННИМИ ЦІНАМИ

 width=

Відділ освіти Валківської РДА уклав угоду з ТОВ «Індіго Груп» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 12,94 млн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».


Мова йде про капітальний ремонт будівлі Ков’язького навчально-виховного комплексу (Загальноосвітня школа I-III ступенів – Дошкільний навчальний заклад) Валківської райради.

Єдиним конкурентом переможця було ТДВ «Житлобуд-2».

Основними засновниками «Житлобуду-2» є член Харківського виконкому Юрій Кроленко (50%) та екс-депутат Харківської міської ради Олександр Конюхов (18,5%).

Щодо переможця, то ціни на деякі матеріали є завищеними. Наприклад, лінолеум Tarket товщиною 3,2 мм планують купувати по 286,56 грн. за кв.м. При цьому ринкова ціна за такий ліноліум – 193 грн./ кв.м.


Придбання рядового піску запланували за 676 грн./т. Для порівняння для будівництва нового ФОК у Золочівському районі пісок такий планують купувати по 474,52 грн./т.

За один флакон монтажної піни об’ємом 0,5 л планується платити 179 грн., тоді як при будівництві ФОК – 110 грн./л.

Пенополістерольні плити товщиною 20 мм купувати будуть 131 грн./кв.м., хоча ринкові ціни в 3-4 рази дешевші.

Й такі порівняння можна провести по багатьом пунктам.

Харківською фірмою «Індіго груп» керує Олександр Кондаков, підписантами є Ірина Кісельова і Вікторія Кравченко. Засновниками є Павло Бабенко і Віталій Говоруха.

Бабенко у 2010 р. висувався у Богодухівську райраду від «Сильної України» Сергія Тігіпка. Говоруха раніше володів нині ліквідованим ПП «Спецхімсервіс-2007», яке не перемагало на торгах.

Усього з 2010 р. «Індіго Груп» виграла торгів на 405,67 млн грн. Із них 192,22 млн грн. – в «Укртрансгазу» з вересня 2015 р. по вересень 2016 р., а 62,14 млн грн. – в «Укргазвидобування» в лютому 2017 р. Нещодавно вона очолила Топ-5 ремонтників житла у Балаклії після вибуху військового арсеналу, а також виграла аукціон на реконструкцію дитсадка у Вовчанську за завищеними цінами.