У Кернеса замовляють будівництво коштовної будівлі у притулку для тварин

КП «Центр поводження з тваринами» уклав угоду з ТОВ БК “Інженер-21” щодо будівництва вартістю 7,458 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про будівництво та облаштування притулку міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358, а саме зведення адміністративно-господарської будівлі.

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ «БМП СХІДБУД» – фаворит закупівль Департменту житлового господарства, якому підпорядковується КП «Центр поводження з тваринами». Ця фірма не завантажила весь перелік потрібних документів, тож можна припустити, що вони прийшли на торги до комплекту.

Щодо переможці, то ТОВ БК “Інженер-21” є фігурантом кримінальних проваджень.

Крім того, ця фірма без тендерів регулярно отримує підряди від КП “Харківжилбуд” – ще одні комунальники, які підпорядковані Департаменту Нехорошкова.

Власниками ТОВ «Будівельна компанія Інженер-21» є Лариса Волкова (50% внесок в статутний фонд) та Сергій Кісленко, а керівником – Світлана Юрченко. Фірму заснували в серпні 2016 року і з того часу Лариса Волкова є серед власників фірми.

Лариса Волкова є також вже довгий час начальником виробничо-технічного відділу КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство».

КП «Харківжилбуд» та КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» підпорядковуються одному Департаменту міськради – житлового господарства.

Раніше засновником був Андрій Дорожко.

Дорожко також є серед засновників ТОВ «Єдина міжнародна транспортна система», де його партнерами вказані Тетяна Піунова та Олександр Резанова. Крім того, ця фірма має однаковий нмер телефону 380577525166 з ТОВ «Авто-Ові», ТОВ «ТК «Трансавто», ТОВ «АТП «Автотранс» тощо.

Серед засновників ТОВ «Авто-Ові» є Руденко Інна Михайлівна – родичка віце-мера Харкова Андрія Руденко, який якраз курирує питання житлово-комунального господарства

Варто відзначити вартість ресурсів, особливо в порівнянні з будівництвом новенького лікувально-фізкультурного комплексу у Змійові.

Так, швелери N 40 для Змійова підрядник запланував купувати по 11433 грн./т, а у Харкові – 26867 грн./т. Цеглу для комплексу купують по 2 грн. за шт, а у Харкові – по 5,6 грн./ш таку саму.

Для ремонту вул. Коцарської бетонну суміш В 15 купують по 1810 грн./куб.м., а для будівлі у центрі для тварин – вдвічі дорожче.

І подібних завищених цін – повно.