У Кернеса витратять ще 4,5 мільйона гривень на реконструкцію скверу Сафарова, який він відкривав в червні цього року

29 червня 2019 року, в рамках парламентської передвиборчої кампанії та до Дня молоді, Геннадій Кернес разом із депутатом Харківської облради та на той час кандидатом в нардепи, Олександром Ткаченком. урочисто відкрив сквер ім. Сафарова, після реконструкції.

На сайті міськради повідомили, що там були встановлені дитячі та спортивні майданчики, майданчик для вигулу собак, сцена (727 тис.грн.) , біотуалет (467 тис.грн.), лавки, проведене освітлення, влаштовані доріжки.

Вартість паркових лавок (1 шт. – 14477 грн.) в цьому сквері викликала великий резонанс в місцевих ЗМІ. Потім вартість лавок знизили до 12,5 тис.грн. Всього закупили 55 лавок на 689 тис.грн.

А в вересні 2019 року, на цей сквер планується витратити ще 4,44 млн.грн. Саме на таку суму СКП «Харківзеленбуд» планує укласти договір, без проведення аукціону (переговорна процедура) з ТОВ “Інжинірингова компанія «Планета буд». Причина – виникли додаткові роботи, які не були передбачені первісним договором, на підставі експертного звіту від 18 вересня 2019 року.

Виступаючи перед харків’янами, 29 червня, Геннадій Кернес наголошував, що реконструкція скверу була проведена виключно за кошти міського бюджету і нардеп по 174-округу, Олександр Фельдман, до реконструкції цього скверу немає жодного відношення.

Нагадаємо, що на початку червня 2019 року, СКП «Харківзеленбуд» уклало основний договір на 29 млн.грн. з ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета Буд» щодо проведення ремонтних робіт в сквері ім. Сафарова.

Крім цього, в 2017 році — витрати на реконструкцію в цьому сквері склали 1,6 млн.грн., в 2018 році — 3,4 млн.грн.

Власником київського ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета буд» записані Сергій Мошенський та Євген Вовк, а директором вказаний Микола Шокодько. Фірма заснована в 2016 році.

Сергій Мошенський є сином колишнього нардепа Валерія Захаровича Мошенського, власника великого столичного будівельного холдингу «Група компаній «Планета».
Заступником директора ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета буд» є Євген Волк. Раніше він був власником ТОВ «Київська будівельна компанія – Плюс», іншого фаворита СКП «Харківзеленбуд».

ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета буд» є одним з головних підрядників саду ім. Шевченка, через що фігурує у кримінальних провадженнях.