У Кернеса на свята витратять 5 мільйонів на підготовку майдану Свободи до концертів

На театралізовану концертну програму на майдані Свободи, протягом 23-25 серпня, витратять 5 млн.грн. Це сума без гонорарів артистам. Про це стало відомо з системи публічних закупівель «ProZorro».

Витрати розбили на 12 закупівель.

Всі 12 закупівель проводив комунальний заклад культури «Муніципальний центр культурних ініціатив», який очолює Тетяна Настаченко.

З 5 мільйонів, 1,4 млн.грн. коштували послуги по забезпеченню сценічним, звуковим та світловим обладнанням театралізованої концертної програми «Місто, придумане дітьми», присвяченої до Дня міста. Договір підписали з київським ТОВ «Фірма шоу-світла “Феєрія”».

Ще 1,35 млн.грн. ТОВ «Фірма шоу-світла “Феєрія”» отримало за послуги по забезпеченню сценічним, звуковим та світловим обладнанням театралізованої концертної програми «Арт-платформа міст — партнерів» до Дня Незалежності України.

533 тис.грн. коштували послуги по технічному забезпеченню мультимедійним обладнанням та спецефектами театралізованої концертної програми «Місто, придумане дітьми», присвяченої Дню міста Харкова. Договір уклали з ТОВ «Бігскрін ЮА» з Київської області.

Ще 475 тис.грн. ТОВ «Бігскрін ЮА» отримало за послуги по технічному забезпеченню мультимедійним обладнанням та спецефектами театралізованої концертної програми «Арт-платформа міст — партнерів» до Дня Незалежності України.

Цікавим є те, що на кожну театралізовану концертну програму, на кожен день, закупляють окремо послуги по технічному забезпеченню сценічним, звуковим, світловим, мультимедійним обладнанням та спецефектами.

Всього на підготовку майдану Свободи до 23 серпня витратять 2,53 млн.грн.

На підготовку до 24 серпня — 2,29 млн.грн.

На підготовку до 25 серпня — 176 тис.грн.