У Кернеса готові віддати Журавлівку під забудову

На найближчій сесії Харківської міськради, яка має відбутися 21 серпня, депутати планують ПАТ «Трест-Житлобуд-1» надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відводу земельної ділянки площею 3,57 га по вул. Героїв Праці (зупинка трамваю «Зона відпочинку») для будівництва багатофункціонального комплексу. Про це стало відомо з проектів рішень міськради.

В кадастровій карті, станом на сьогоднішній день, ця ділянка перебуває в комунальній власності, і має цільове призначення — для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Ділянка знаходиться напроти Журавлівського гідропарку, через вул. Героїв Праці. В 2011 році ділянку надавали в оренду київському ПП «Котедж плюс». До кінця 2014 року там мали побудувати комплекс житлових будинків з підземним і надземним паркінгом та з об’єктами торговельно-офісного і культурно-розважального призначення.

Але комплекс житлових будинків так і не побудували.

Власником ПАТ «Трест Житлобуд-1» є член Виконкому Харківської міськради – Олександр Харченко. Керівником Житлобуд-1 є депутат Харківської міськради — Валерій Арутюнов.