Суддя Суслова відмовила ХАЦ у поверненні місту 5 га землі за одне засідання

 width=

9 серпня суд відмовив ГО “Харківський антикорупційний центр” в задоволенні позовних вимог до Харківської міськради та ОК “ЖБК “Житлобуд-1” щодо повернення земельної ділянки площею 5,6988 га по Московському проспекту (між вул. Дванадцятого Квітня та вул. Біблика).

Рішення було прийняте суддею Владленою Сусловою.

Але, це лише один з п’яти позовів, які подав ХАЦ.

На відміну від інших суддів, Суслова вирішила справу протягом одного робочого дня. Розпочалося засідання сьогодні об 11 годині, двічі оголошувалася перерва в судовому засіданні, було клопотання позивача про відвід судді і загалом судове засідання продовжувалося не більше двох годин.

В судовому засіданні здавалося, що роль відповідачів на себе взяла суддя Суслова. Представники відповідачів не відповідали на запитання юриста ХАЦ – це за них робила суддя. Також представники не задавали питання представнику позивача – це за них робила також суддя.

Цікавим є також той факт, що суд в своїй ухвалі про відкриття провадження витребував у обох відповідачів “всі документи, які стали підставою для винесення оспорюваного рішення”. Відповідачі ніяких таких документів до суду не надали. Тобто місяць тому, при відкритті провадження, це питання не просто стосувався суті спору, а було поставлено безпосередньо судом, а вже в першому і останньому судовому засіданні – раптом відразу не стосується.

Тож суд першої інстанції відхилив вимоги ХАЦ по одному з п’яти позовів.