У ХАРКОВІ СУД ОШТРАФУВАВ ПРОРЕКТОРА АЕРОКОСМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ЯКИЙ ПОГОДЖУВАВ НАДБАВКИ ВЛАСНІЙ ДРУЖИНІ

 width=

Суд оштрафував проректора з науково-педагогічної роботи Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського Віталія Павленко на 5100 грн. за прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів.

Про це стало відомо з постанови Київського районного суду м. Харкова від 2 листопада 2017 року.

Суд встановив, що Віталій Павленко відповідає за встановлення посадових окладів, надбавок до окладів й преміювання.

У цьому ж вузі працює його дружина.

31 серпня 2016 року Павленко погодив їй доплату 25% від посадового окладу за вчене звання доцент та 15% від посадового окладу за науковий ступінь кандидата економічних наук, а крім того, додаткову надбавку за напруженість у роботі 50% посадового окладу та 10% від посадового окладу за використання в роботі іноземної мови.

Прокурор вважав, що рішення було прийняте в умовах реального конфлікту інтересів, оскільки проректор діяв в умовах суперечності між своїм приватним інтересом.

Павленко свою винуватість не визнав, та пояснив, що дружина не перебуває у його безпосередньому підпорядкуванні. Рішення про встановлення додаткових надбавок, доплат співробітникам він тільки візує, а ініціаторами його є завідуючі кафедр. Доплата його дружині призначена в тому самому розмірі як і раніше, виходячи з об’єктивних показників та не відрізняється від доплат інших працівників.

Але суд визнав його винним у цьому адмінправопорушенні.