ЯК СУД НЕ ЗМІГ ПОКАРАТИ ЛЮДИНУ ФЕЛЬДМАНА ЗА ФІНАНСУВАННЯ ПАРТІЇ ФЕЛЬДМАНА ЧЕРЕЗ «ОФШОР ФЕЛЬДМАНА»

 width=

Суд не став штрафувати помічника нардепа Фельдмана Дмитра Безпалова за фінансування партії «Наш Край» фірмою, яка має кінцевих бенефіціарів – іноземних громадян.

Про це йдеться у постанові Московського районного суду м. Харкова.

У Звіті політичної партії «НАШ КРАЙ» за I квартал 2017 року записане, що Т0В «Харківська роздрібна компанія» перерахувала грошовий внесок у розмірі 225000 грн. на підтримку Партії.

Засновниками ТОВ «Харківська роздрібна компанія» є кіпрська «Роззбі Інвестментс Лімітед» (Rossby Investments Limited), бенефіціаром якої вказана Софія Арістейдоу.

Пунктом 3 ч.1 ст 15 Закону передбачено, що не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій юридичними особами, кінцевими бенефеціарними власниками (контролерами) яких є іноземці чи особи, без громадянства.

Але суд вирішив не карати Дмитра Безпалова, який, за даними аналітичної системи YouControl, був директором ТОВ «Харківська роздрібна компанія», через те, що гроші у сумі 225 тис. грн. були повернуті ТОВ «Харківська роздрібна компанія».

Дмитро Безпалов зараз є помічником нардепа Фельдмана та працює директором з девелопменту ПАТ «Концерн АВЕК та Ко» Олександра Фельдмана.

Кіпріотка Софія Арістейдоу є бенефіціаром ТОВ «Амса», яке знаходиться у тій ж будівлі, що й Концерн АВЕК.

Новим директором ТОВ «Харківська роздрібна компанія» є Валерій Кирилко. Він ж є директором ТЦ «Барабашово», яке вважається основним активом родини Фельмана.

Олександр Фельдман є співголовою ПП «Наш Край».

Кіпрська Rossby Investments Limited не вказана у декларації нардепа Фельдмана за 2016 рік.