width=

Родина Андренко, члені якої всі працювали у органах внутрішніх справ, володіє елітними автівками й не тільки.

Це стало відомо з декларацій членів родини.

Так, Олександр Андренко, який ще нещодавно працював головним спеціалістом у Київському районному відділі у м. Харкові Головного управління Державної міграційної служби України у 2015 році придбав новенький автомобіль BMW X5 вартістю 1,4 млн. грн. ( на той час це 65 тис. дол.).

При цьому його річна зарплата становила 45,5 тис. грн.

Його дружина – Катерина Тимофєєва, яка є ще студенткою, в 2014 та 2015 році придбала квартиру площею 100 кв.м. та паркомісця у елітному будинку на вул. Бакуліна. Вартість цієї нерухомості перевищує 100 тис. дол.


Цікавим виявився той факт, що батьки Андренко обидва працювали у поліції

За даними «Харківського антикорупційного центру», мати Олександра – Світлана Андренко працювала керівником у відділі кадрів облуправління МВС України, а зараз працює завідувачем відділу у Харківському науково-дослідному інституті судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса.
Світлана Андренко у 2015 році також придбала автомобіль – Toyota RAV 4.

ЇЇ чоловік Ігор Андренко, який працює заступником начальника відділу у облуправленні державної міграційної служби, яка відноситься до МВС України.

Ігор Андренко їздить на автомобілі Lexus LS460, який належить Андрію Степічеву.

Андрій Стєпічев в минулому був радником Харківського міського голови Михайла Добкіна та членом містобудівної комісії Харківської міської ради.

Саме Андрія Стєпічева багато джерел називають творцем «кооперативної схеми», якою міська влада почала користуватися з 2008 року, роздаючи сотні гектарів землі безкоштовно обслуговуючим кооперативам.


При цьому в своїх деклараціях Світалана та Ігор Андренко не вказують де мешкають.