СУДДЯ З КОЛЕГІЇ ВИЩОГО АДМІНСУДУ, ЯКИЙ БУДЕ РОЗГЛЯДАТИ СПРАВУ ПО «ОДОРОБЛУ», КОРИСТУЄТЬСЯ МАЙНОМ НЕВІДОМОГО ЙОМУ ЧЛЕНА СІМ’Ї

 width=

Суддя Вищого адміністративного суду України, Кравцов Олег Вікторович, який в четвер, 14 грудня, буде розглядати справу по «Одороблу», зумів знайти необхідне йому майно у свого родича, але не зміг з’ясувати, як його зовуть.

В електронній декларації за 2016 рік суддя вказав, що користується водним мотоциклом Стингрей та причіпом Меку, який належить члену його сім’ї. Однак в декларації суддя прямо зазначив, що член сім’ї не надав інформацію стосовно свого прізвища та імені, а по-батькові щедрого члена сім’ї для судді залишилось невідомим.

При чому, згідно до ч.7 ст. 46 Закону, у разі відмови члена сім’ї суб’єкта декларування надати будь-які відомості суб’єкт декларування зобов’язаний відобразити всю відому йому інформацію про такого члена сім’ї. Таким чином, виявляється, що судді Кравцову невідома будь-яка інформація про цього члена родини.

Відповідно до підп.3 п.3 ст.1 Розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції 10.02.2017 № 56 «Рішення про проведення перевірки приймається на визначених Законом підставах у випадку, якщо: подана суб’єктом декларування декларація містить поле (поля), у якому (яких) суб’єкт декларування обрав ознаку «Член сім’ї не надав інформацію» (у випадку, передбаченому частиною сьомою статті 46 Закону)».

Згідно вищезазначених норм Закону, Харківським антикорупційним центром подана заява про проведення повної перевірки декларації судді Вищого адміністративного суду України Кравцова Олега Вікторовича.