width=

Прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції прокуратури Харківської області Вячеслав Губінський є власником особняка на одній з найбільш елітних вулиць Харкова, мільйонів гривень готівки, а його дружина подорожує у різноманітні куточки світу. І все це за річний дохід у 50 тис. грн.

Про це стало відомо з декларації прокурора за 2015 рік, яка розміщена на Єдиному державному реєстрі декларацій.


За даними декларації, Губінський має у власності будинок 811,90 кв.м. Ця будівля по інформації порталу
«Гарна Хата», знаходиться на вулиці Білої акації.


Це одна з найбільш елітних вулиць міста, яка розташована за Парком Горького. Серед сусідів прокурора – архієпископ Онуфрій, Карина Давтян, Почесний консул Франції у Харкові Сергій Політучий, нардеп Олександр Фельдман тощо.

Вартість будинку подібної площі у цьому районі може коливатися від 1 до 5 млн. дол.

За даними ДАБІ, зараз Губінський розпочав реконструкцію будівлі, щоб розділити його на два будинки.

Також прокурор задекларував у власності земельну ділянку площею 1000 кв.м.

В 2015 році Губінський вказав, що заробив за рік 55 тис. грн. та отримав допомогу при народжені дитини у сумі 18,9 тис. грн. Дохід його дружини склав 10699 грн.

Крім того, Губінський вказав, що має готівкові кошти у сумі 1,6 млн. грн., а його дружина Карина Купершток мала 30000 грн.
Варто відзначити, що тиждень тому дружина прокурора повідомила у соціальним мережах, що стала власницею нової автівки – Toyota C-HR. Подібна машина коштує від 700 тис. грн.
0скрин_губинский.jpg

Крім того, Instagram Карини Купершток пестрить фото з мандрівок – Мальдіви, Нью-Йорк (готель Plaza), Індія, Туреччина тощо.
0скрин_губинский1.jpg

Ось таке воно життя прокурора, якому 28 років.

На даний час прокурор Вячеслав Губінський перебуває у декретній відпустці.