Понад 20 мешканців Графського звернулись до поліції через незаконні паркани

Понад 20 мешканців селища Графське (екс-Радянське) написали заяву до правоохоронних органів через встановлення незаконних парканів, які перешкоджають доступу до річки Сіверський Донець.

Це відбулося під час зустрічі представників «Харківського антикорупційного центру», «Національного корупусу» та мешканців Графського.

Ще одну заяву написав юрист ХАЦ Володимир Рисенко.

Обидві заяви були прийняті на місці співробітниками поліції.

Варто відзначити, що на зустрічі також були присутні керівництво селища, деякі власники земельних ділянок, що встановили паркани, правоохоронці різних відомств, місцеві мешканці.

Зокрема, серед власників земельних ділянок виявився екс-віце-губернатор Харківської області Євген Савін. Він використовує земельну ділянку, яку орендує приватна фірма «Сервісний центр «Нео» (власник Вікторія Савіна). Савін був під час зустрічі.

А ось ще один власник – Світлана Кривобок – донька впливового харківського ТОП-чиновника Кривобока Володимира Васильовича – на зустріч не прийшла, хоча її запрошували.

 width=

Володимир Кривобок родом з Полтавщини, міста Кременчука. В Харківську область потрапив в кінці 1990х років. За радянських часів дослужився до посади прокурора Полтавської області. За президентства Леоніда Кучми вісім років працював обласним прокурором: два роки у Донецькій області, а протягом 1997-2004 років – у Харківській області.

Результатом зустрічі стали обіцянки правоохоронців, що незаконні паркани мають бути ліквідовані протягом двох тижнів.