В ПЕЧЕНІГАХ ВИТРАТЯТЬ 3 МІЛЬЙОНА НА БУДІВНИЦТВО МОСТУ. ВАРТІСТЬ БУДМАТЕРІАЛІВ ЗАВИЩЕНА В РАЗИ

 width=

Печеніжська селищна рада уклала угоду з ТОВ «Перша слобожанська будівельна компанія» щодо проведення будівельних робіт на суму 3,49 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про будівництво автомобільного мостового переходу через р. Велика Бабка по вул. Назарова в с. П’ятницьке, Печенізького району.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Благострой Харків» Павла Плужнікова. Засновник є єдиним штатним працівником фірми.

Щодо переможця, то засновником ТОВ «Перша Слобожанська будівельна компанія» є Лілія Меркулова, директором – Валерій Дудка.

Цікаво, що вартість будівельних матеріалів у кошторисі вийшла значно завищеною, ніж у кошторисі, який те ж саме ТОВ «Перша Слобожанська будівельна компанія» додавало до угоди, щодо ремонту дороги у Харкові.

Так, пісок для робіт у Харкові планували закуповувати по 287 грн./куб.м., а для Печеніг вже 1050 грн./куб.м; суміші бетонні В 15 (М 200) для робіт у Харкові писали по 1450 грн/куб.м., а для Печеніг вже пишуть по 2837 грн./куб.м.; портландцемент М 400 з 1787 грн./т записали по 2300 грн./т, вартість бортових каменів зросла з 117 грн. до 194 грн./м.

Майже вдвічі завищено вартість щебня і т.д. Лише на закупівлі щебня вартість завищена на суму понад 100 тис. грн.

*****
Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.