НАЗК ПРОВЕДЕ ПОВНУ ПЕРЕВІРКУ ДЕКЛАРАЦІЇ ЧИНОВНИКА ХАРКІВСЬКОЇ ОДА, ЯКИЙ НЕ ЗАДЕКЛАРУВАВ МІЛЬЙОНИ ДРУЖИНИ ТА ЇЇ БІЗНЕС

 width=

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) прийняло рішення про проведення повної перевірки декларації Вадима Варвянського.

Це відбулось після звернення ГО “ТОМ 14” (Денис Бигус (Denys Bihus)Евгений Воробьев) в рамках проекту «Є_відповідальність», який разом з партнерами реалізує Харківський антикорупційний центр. За підтримки проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) IWPR Ukraine при підтримці МЗС королівства Нідерландів.

Нагадаємо, що Харківський антикорупційний центр повідомляв, що начальник відділу державної екологічної експертизи, моніторингу та зв’язків з громадськістю Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Вадим Варвянський не вказав у декларації, що його дружина є одним з власників ТОВ «Укртранслогистика-2» і має у цій компанії статутний внесок на суму 990 тис.грн.

Варвянський вказав, що володіє квартирою у Харкові площею 37 кв.м., а його дружина має квартиру у «Домі на Набережній» площею 125 кв.м., яку вона в 2014 році придбала за 1,22 млн.грн. Також дружина чиновника їздить на автомобілі «БМВ Х5».

У частині доходів чиновник вказав свою зарплату у сумі 65 тис.грн на рік та проценти, які отримала його дружина – 801 тис.грн. на рік. Проте у декларації відсутні вклади, з яких дружина чиновника могла б отримати подібні проценти. Не вказав чиновник і заощадження.

0том14.jpg