Міськрада витратить майже п’ять мільйонів гривень на програмне забезпечення для цифрової “картки харків’янина” 

Департамент цифрової трансформації Харківської міськради оголосив торги на постачання та впровадження програмного забезпечення для реалізації міських цифрових сервісів вартістю майже п’ять мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Мова йде, зокрема, про створення цифрової “картки харків’янина”, яка буде працювати через мобільний застосунок. Програмне забезпечення планують придбати з передачею виключних прав на володіння, користування і розпорядження.

Про створення цифрової “картки харків’янина” мер Харкова Ігор Терехов розповідав у січні.

“В перший рік війни ми не випускали ці картки. Крім цього, ми зробили таку перехідну модель “картки харків’янина”, бо раніше там був чіп вмонтований, я розраховував, що це буде чіп для того, щоб змінити на Є-Тікет. Змінився б на це чіп і було б дуже зручно. Але сьогодні у нас безкоштовний проїзд, тому ці чіпи дуже дорого коштують по-перше. А по-друге, у Таїланді згорів цей завод, який випускав їх. Їх просто нема, вони на віс золота. Я сказав випускати без чіпа. Бо в нас безкоштовний проїзд у нас є а все інше, інші опції ви отримаєте. Я дуже хочу, щоб картка харків’янина потім буде всім, в тому числі і банківською карткою, і можна буде карткою харків’янина і на всі знижки і на все. Але я хочу сказати, я зараз розробляю зовсім іншу модель, ви отримаєте цю, але ви зможете закачати в телефон і у вас ще зручніше буде”, – розповідав Терехов, пише видання “Інфосіті”.

Тож переможець тендеру повинен буде створити мобільний застосунок, завантажити його в Apple Store та Google Play та передати всі права на нього міськраді.

Роботи мають бути виконані до 31 серпня 2024 року.

Наразі власниками “карти харків’янина” є понад 450 000 жителів міста. Нещодавно міськрада презентувала волонтерську “картку харків’янина”.

#ХАЦ_Контроль