ФІРМА ОТОЧЕННЯ МАКСИМА МУСЄЄВА ОТРИМАЄ 16 МІЛЬЙОНІВ ЗА ЗАМІНУ ПАКЕТІВ В УРНАХ ПО НАДВИСОКИМ ЦІНАМ

 width=

Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» 9 січня уклало договір з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо очистки урн із заміною поліетиленових пакетів вартістю 16,64 млн.грн. Сьогодні, 19 січня, уклали додаткову угоду, зменшивши обсяги закупівлі. Остаточна вартість договору тепер складає 16,28 млн.грн. Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель «ProZorro».


Мова йде про очистку урн із заміною поліетиленових пакетів.

Згідно додаткової угоди планується надання 17025 одиниць послуг. Так з 9 січня по 31 планується обслуговувати 1075 урн (спочатку в січні також планувалося обслуговувати 1450 урн), у подальшому – 1450 урн щомісяця. В 2017 році були менші обсяги надання цих послуг. Наприклад, у березні-квітні 2017 року обслужили 950 урн, у травні 2017 року – 1200, у подальшому – 1450 урн щомісяця.

Обслуговування однієї такої урни для сміття “Париж” в місяць в 2018 році буде коштувати 956,4 грн. В минулому році обслуговування 1 урни коштувало 882 грн. При тому, що вартість 1 такої урни – 1254 грн. 

Виявляється, що місячна вартість обслуговування урни майже дорівнює вартості самої урни.

Згідно з техзавданням, сміттєві пакети мають випорожнювати щонайменше 3 рази у будні дні і 4 рази у вихідні та святкові. Самі пакети мінятимуть 1 раз на добу і 2 рази на добу у вихідні і святкові. Також у списку робіт – підмітання і збирання сміття біля урн, розміщення сміття у спеціально відведених місцях, моніторинг технічного стану урн. Роботи надаватимуть протягом 2018 року, до кінця року.

Єдиним конкурентом ТОВ «Системи прогресивної очистки» під час цього тендеру було ТОВ «РТК Стил» Сергія Дунаєва. Цікаво, що у ТОВ «РТК Стил» навіть немає необхідного КВЕДу для надання послуг з очистки урн із заміною поліетиленових пакетів.

Власником фірми «Системи прогресивної очистки» є ТОВ «Ваго-Рев» (кінцевим бенефіціарним власником – Євген Ананченко) , директором – Роман Дворник.

Раніше підряди на послуги з очистки урн із заміною поліетиленових пакетів отримувало ТОВ «Компанія «СПО». Відомо, що Компанія «СПО» також раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Після чого ця Компанія «СПО» припинила своє існування.

Першозасновником Компанія «СПО» був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження». У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові, а зараз є помічником голови Адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва.

За даними ЗМІ, Максим Мусєєв мав безпосереднє відношення до діяльності ТОВ «Компанія «СПО».

Ця фірма була ліквідована після того, як засвітилася у кримінальній справі щодо Парка Горького. Після чого, тендери почало вигравати ТОВ «Системи прогресивної очистки» (СПО).

У 2015-2017 роках ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклало угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму більше 100 мільйонів гривень. Нагадаємо, що нещодавно була знищена фінансова документація цього підприємства за останні два роки

ТОВ «Ваго-Рев» в 2009 році заснували Олег Дивінець, Олексі Ахвледіані та Андрій Артеменко.

В 2011 році єдиним засновником фірми була Зінаїда Кірсанова, яка подарувала квартиру в елітному житловому комплексі в Харкові матері Максима Мусєєва.
Після чого засновником «Ваго-реву» став Ян Сивинський. Керівником до 1 червня 2016 року був Генадій Довженко, який раніше працював в ТОВ «Спеціалізований «Проектно будівельний монтажний поїзд-753», що також відноситься до впливу Мусєєва.

Потім ще раз змінився засновник підприємства. Фірму записали на Євгена Ананченко, який працює аудитором й постійно проживає у місті Нетанія (Ізраїль).
Ананченко є близьким другом Олександра Сегеди, який був директором «Системи прогресивної очистки». Сегеда проживає в одній квартирі з Оленою Назаренко, яка була засновницею цієї фірми. А квартиру вони придбали у Ніни Мусєєвої.

ТОВ «Системи Прогресивної очистки» та ТОВ «Ваго-Рев» є фігурантами карної справи, щодо розкрадання бюджетних коштів.

Але, найбільш цікавим є те, що ТОВ «Системи Прогресивної очистки» раніше було зареєстроване за адресою – вул. Велика Панасівська (Котлова), 67А. 

Саме цю адресу вказує, як свою фактичну ТОВ «Фірма Фронт» (код ЄДРПОУ – 31610030).

Власником цієї фірми є мати Максима Мусєєва – Ніна Мусєєва. Раніше в цій фірмі мав частку і сам Максим Мусєєв. Також в цій фірмі він працював на посаді заступника директора.

Також приміщення за адресою Велика Панасівська (Котлова), 67А, де було зареєстроване з 2013 по 2016 роки ТОВ “Системи прогресивної очистки”, ще з 2011 року належать ТОВ фірма “Фронт”.

*****

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.